REKLAMA
REKLAMA

Ojciec 3,6 promila alkoholu, matka 1,6. Pod ich opieką troje dzieci

LALIN / PODKARPACIE. Policjanci interweniowali przedwczoraj wobec pijanych rodziców. Słysząc płacz dziecka wewnątrz domu weszli do środka przez otwarte okno. Na miejscu zastali troje małych dzieci w wieku od 1 do 7 lat. Matka miała ponad 1,6 promila alkoholu, a ojciec ponad 3,6.

Dzieci zostały zabrane do szpitala, a o sytuacji powiadomiono sąd rodzinny.

Przedwczoraj po godz. 20. policjanci otrzymali informację, że w jednym z domów w Lalinie nietrzeźwa matka opiekuje się dziećmi. Po przybyciu na miejsce, pomimo pukania do drzwi nikt policjantom nie otworzył. Słysząc płacz dziecka podjęli decyzję o wejściu do środka przez otwarte okno. Wewnątrz zastali 27-letnią kobietę oraz troje dzieci: roczne, 3-letnie i 7-letnie. Kobieta była agresywna, odgrażała się policjantom, wykrzykiwała słowa wulgarne trzymając najmłodsze dziecko na rękach. Zachowanie kobiety świadczyło, że może być pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Kobieta dopiero po jakimś czasie się uspokoiła i poddała badaniu na alkotesterze. Urządzenie pokazało, że 27-latka ma w organizmie ponad 1,6 promila alkoholu. Oprócz niej w domu znajdował się mężczyzna, który z kolei miał ponad 3,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Dzieci zostały przewiezione do szpitala. O całej sytuacji został powiadomiony sąd rodzinny.

333060758

Foto: archiwum KWP w Rzeszowie

źródło: KPP Sanok

10-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)