REKLAMA
REKLAMA

Sanoccy policjanci uratowali 88-latka

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci pomogli starszemu mężczyźnie, który wołał o pomoc. Funkcjonariuszka przedostała się na balkon, na drugim piętrze i przez okno zauważyła leżącego na podłodze mężczyznę. Partner z patrolu wszedł do środka. Okazało się, że mężczyzna pilnie potrzebuje pomocy medycznej.

Dzisiaj około godz. 6.30 policjanci otrzymali zgłoszenie, że na ul. Armii Krajowej w Sanoku, w jednym z mieszkań słychać wołanie o pomoc. Sąsiad wiedząc, że w mieszkaniu przebywa sam starszy mężczyzna, wezwał na pomoc funkcjonariuszy. Policjantka z mieszkania zgłaszającego przedostała się na balkon na drugim piętrze i przez szybę w oknie zauważyła leżącego na podłodze starszego mężczyznę. O sytuacji poinformowała będącego razem z nią w patrolu policjanta, który wyważył drzwi i wszedł do mieszkania.

Funkcjonariusze udzielili mężczyźnie niezbędnej pomocy, następnie przekazali 88-letniego mężczyznę załodze pogotowia ratunkowego.

balcony-354922_1280

KPP Sanok

 

21-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)