REKLAMA
REKLAMA

JUTRO: „Chudnij z miłością do siebie” – spotkanie w Klubie Seniora ODK Puchatek

SANOK / PODKARPACIE. Na czym polega równowaga kwasowo-zasadowa w organizmie człowieka? Jakie produkty nas zakwaszają? Które tłuszcze są dla nas zdrowe? Jak rozpoznać obecność pasożytów i oczyścić organizm?

chudnij2Na te i inne pytania można będzie otrzymać odpowiedź na spotkaniu autorskim z Elżbietą Sobieszczuk, dietetyczką z 15 – to letnim doświadczeniem – autorką książki „Chudnij z miłością do siebie”. Jak sama podkreśla: „ Pragnę, aby ten poradnik służył tym wszystkim, którzy z powodu otyłości doświadczają bólu, rozpaczy i poczucia beznadziejności”.

Ale książka mówi nie tylko o odchudzaniu. Poradnik poprowadzi Cię krok po kroku do zmian stylu życia, a to oznacza zdrowie i prawidłową sylwetkę. Czyste ciało pozbawione toksyn to czysty i jasny umysł. A czyste myśli to lepsza jakość życia, to wyższa świadomość i lepsze rozumienie świata i zmian obecnie w nim zachodzących.

W poradniku omówiono kolejne etapy utraty wagi poprzez odpowiednie nawodnienie organizmu, oczyszczenie układu pokarmowego i naturalne pożywienie. Niewielka zmiana nawyków żywieniowych pozwoli utrzymać komórki w zdrowiu i czystości. Zaczniesz wyróżniać się i wyglądać kwitnąco mimo swego wieku. Gwarantuje to ponad 200 przepisów kulinarnych, które łączą prostotę potraw z ich niezwykłym smakiem i dobroczynnym skutkiem dla zdrowia. Czytelnik znajdzie także informację o tym, co oprócz kalorii należy wziąć pod uwagę w procesie utraty wagi i jakimi kuracjami się wesprzeć.

Poszczególne kroki wchodzenia w etapy utraty wagi umożliwiają wyeliminowanie wielu chorób dieto- zależnych, detoksykację organizmu i wymarzoną sylwetkę bez efektu jojo.

Spotkanie odbędzie się dnia 21 marca 2017 r. o godz. 16 w ODK „ Puchatek” w Klubie Seniora, ul. Trugutta 9. Wstęp wolny. Możliwość zakupu książki. Zapraszamy!

materiały nadeslane

20-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)