REKLAMA
REKLAMA

Mieli przy sobie blisko 40 gramów marihuany. Usłyszeli już zarzuty (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn posiadających przy sobie narkotyki. Sprawcy usłyszeli już zarzuty. Decyzją prokuratora zostali objęci dozorem i nie mogą opuszczać kraju.


W ubiegłym tygodniu policjanci podczas służby zauważyli dwóch mężczyzn w samochodzie zaparkowanym przy ul. Dworcowej w Sanoku. Na widok funkcjonariuszy zaczęli się oni nerwowo zachowywać i sprawiali wrażenie bardzo zakłopotanych. Policjanci podeszli do nich i rozpoczęli interwencję. Wylegitymowali mężczyzn, którymi okazali się dwaj mieszkańcy powiatu sanockiego w wieku 20 i 21 lat.

4

W trakcie czynności policjanci ujawnili przy nich narkotyki. 20-latek posiadał przy sobie łącznie 16,61 grama marihuany, natomiast 21-latek miał ponad 30 gramów suszu i kilka znaczków LSD. Oprócz tego w samochodzie funkcjonariusze znaleźli skrzynkę przeznaczoną do uprawy konopi, a także kilka pojemników i woreczków strunowych, w których znajdowały się pozostałości po suszu marihuany.

Sprawcy zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy do czasu wyjaśnienia. Po przeprowadzonych czynnościach okazało się, że 21-latek udzielał narkotyków, które pochodziły z uprawy prowadzonej przez niego w miejscu zamieszkania. Zebrane dowody pozwoliły śledczym na przedstawienie sprawcom zarzutów: 20-latkowi posiadania substancji odurzających, natomiast drugiemu ze sprawców posiadania, udzielania oraz uprawy.

W piątek prokurator zdecydował o objęciu mężczyzn dozorami policyjnymi oraz wydał zakazy opuszczania kraju.

źródło: KPP Sanok

30-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)