REKLAMA
REKLAMA

TARNAWA GÓRNA: „Bałagan, wyzwiska i zakłócanie ciszy nocnej”(FOTO)

GMINA ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Mieszkańcy Tarnawy Górnej są przerażeni. Dzikie libacje,nocne harce, śpiewy, wyzwiska i wszechobecny bałagan. Tak wygląda otoczenie wokół budynku OSP. Kiedy zwracają uwagę biesiadnikom, to słyszą niewybredne słowa. – Dobrze, że jeszcze nie doszło do rękoczynów. Boimy się nawet dzwonić na policję – wyznają.

Od mieszkańców Tarnawy otrzymaliśmy dziś interwencję przez stronę Stowarzyszenia PrzyjaznaGminaZagorz.pl w sprawie olbrzymiego bałaganu i śmietniska wokół budynku OSP w Tarnawie Górnej. Sprawę przekażemy do pilnego załatwienia przez ZUT i władze Gminy Zagórz oraz informujemy portal esanok.pl prosząc o interwencję. Informujemy również policję. Proponujemy jako Stowarzyszenie instalację kamer w celu poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego – mówi Tomasz Święch, prezes Stowarzyszenia www.PrzyjaznaGminaZagorz.pl .

Problem jest palący. Zwróciliśmy się do sanockiej policji z pytaniem, co można zrobić w takiej sytuacji

Jak podkreśla rzecznik prasowy Anna Oleniacz, najlepiej skontaktować się z dzielnicowym st. sierż. Krzysztof Zięba, który odpowiada za wskazany teren dane kontaktowe dostępne na stronie Podkarpackiej Policji :  www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-sanok/twoj-dzielnicowy/75823,Dzielnicowi-Posterunku-Policji-w-Zagorzu.html

Można to zrobić anonimowo, każdy z dzielnicowych ma nr telefonu komórkowego, pod którym mieszkańcy znajdą pomoc. Należy opisać sytuację, wskazać miejsce oraz pomóc umiejscowić powtarzające się takie zdarzenia w czasie. Wówczas będziemy mogli działać – wyjaśnia Anna Oleniacz.

Zwróciliśmy się także do gminy Zagórz, co ewentualnie może zrobić w tej kwestii. Czekamy na odpowiedź.

A tymczasem publikujemy zdjęcia nadesłane od Czytelników. Do sprawy powrócimy.

 

02-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)