REKLAMA
REKLAMA

Młodzi sanoccy siatkarze TSV z awansem do ogólnopolskiego finału (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Ogromny sukces zanotowali młodzi siatkarze z Sanoka. Podopieczni Doroty Kondyjowskiej oraz Andrzeja Ostrowskiego w składzie: Fic Błażej, Krzanowski Szymon, Kurkarewicz Piotr, Ostrowski Michał, Wilusz Adam, Wiśniowski Miłosz w turnieju finałowym w kategorii czwórek siatkarskich zajęli 2. miejsce w województwie, premiowane awansem do ogólnopolskiego finału mistrzostw w mini siatkówce o Puchar Kinder + Sport 2018.

W ścisłym finale pokonali 3 zespoły z  Rzeszowa. Musieli jedynie uznać wyższość zawodników z Leżajska, przegrywając mecz o 1. miejsce w stosunku 1:2. Warto nadmienić, że nasz zawodnik – Michał Ostrowski, otrzymał powołanie na ogólnopolską kadrę młodzieżową. Najbliższe konsultacje, na które został zaproszony, odbędą się w dniach 08-10.06. 2018 r. w Chęcinach.

1

Młodzicy
W dniach 13-15. 04. 2018 w Nowym Sączu odbyły się ćwierćfinały mistrzostw Polski młodzików w piłce siatkowej. Nasi zawodnicy w składzie: Bodziak Damian, Bryndza Szymon, Florek Kamil, Kondrat Kacper, Kurkarewicz Piotr, Matura JakubMołczan Mikołaj, Ostrowski MichałPajęcki Karol, Pisiak Kamil, Wilusz Adam, Wiśniowski Miłosz, zajęli 4. miejsce – najwyższe spośród drużyn w naszym województwie.  Jak się później okazało, zespoły, które awansowały do dalszych rozgrywek, zajęły 2. i 5. miejsce w finale mistrzostw Polski.

3

źródło: materiały nadesłane

10-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)