STAL SANOK: Czwarta wygrana w sparingu. Pokonujemy Polonię Przemyśl

Relacja trenera Piotra Kota:

Bardzo pożyteczna gra kontrolna naszych seniorów choć rozgrywana w dość trudnych warunkach na Euroboisku w Rzeszowie.

Zalegająca na murawie cienka warstwa śniegu utrudniała grę zawodników obu drużyn. Mecz wyrównany, w którym nie było zbyt dużo okazji bramkowych ani pod jedną ani pod drugą bramką. W pierwszej połowie obaj bramkarze nie mieli zbyt dużo pracy, bo gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska i była bardzo wyrównana. W drugiej części, optyczną przewagę posiadała Polonia a my wyprowadzaliśmy dobre kontrataki. Szkoda, że brakowało ostatniego celnego podania, a było w tej części gry kilka szans na zdobycie gola.

1

Wynik rozstrzygnął strzałem z rzut karnego Konrad Kaczmarski w 65 minucie, podyktowanym za zagranie ręką w polu karnym (Igor Hydzik oddał bardzo mocny strzał zza 16-tki a piłkę zmierzającą w światło bramki zablokował ręką obrońca Polonii).

Kolejny test-mecz w najbliższą środę. Na Euroboisku w Pakoszówce po raz kolejny zmierzymy się z LKS Pisarowce. W poprzednim pojedynku, dwa tygodnie temu pokonaliśmy rywala „zza miedzy” 2-1.

Geo-Eko EKOBALL-STAL SANOK – POLONIA PRZEMYŚL 1:0 (0:0)

Bramka: Kaczmarski Konrad 65′ (P)

Skład:Krzanowski, Kaczmarski, Śmietana, Gadomski (46′ Suszko), Wójcik (46′ Prajsnar), Ząbkiewicz (46′ Gierczak), Tabisz (46′ Hydzik), Jakilik, Adamiak (46′ Słysz), Sieradzki (46′ zawodnik testowany), Kuzio (46′ Pielech).