REKLAMA
REKLAMA

Tomasz Święch. Razem zmienimy Gminę Zagórz (FILM)

Tomasz Święch. Razem zmienimy Gminę Zagórz (FILM)

GMINA ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Wybory samorządowe już w najbliższy weekend. Mieszkańcy Gminy Zagórz wybiorą burmistrza na kolejne 5 lat. O fotel ten walczy również Tomasz Święch, pochodzący i mieszkający w gminie Zagórz. Zapraszamy do obejrzenia materiału video.

Poznaj kandydata, odwiedź stronę TomaszŚwiech.pl

 

 

ZOBACZ TAKŻE:

 

PORAŻ: Aktywne i energiczne spotkania Tomasza Święcha z mieszkańcami. Dużo pytań, pozytywne reakcje (FILM, ZDJĘCIA)

 

MINISTER KEMPA: Tomasz Święch – mój kandydat na gospodarza Gminy Zagórz (FILM, ZDJĘCIA)

 

Zahutyń chce zmian! „Trzeba dać szansę młodym” (FILM, ZDJĘCIA)

 

Materiał sfinansowany przez KWW Tomasza Święcha Przyjazna Gmina

19-10-2018


Komentarze wyróznione:
(zarejestrowanych czytelników)

Krzysztof19752018-10-18 09:06:43
0 0
Przecież pan TOMASZ ŚWIĘCH JEST WŁAŚCICIELEM ESANOK.PL I ZAGORZ24.PL!!! To jest NIEETYCZNE wykorzystywać w taki sposób swój własny, prywatny portal do kampanii wyborczej udając, że publikuje się się rzetelne wiadomości. Wstyd tak robić z mediów tubę propagandową! Co będzie działo się później, gdyby miał objąć władzę?? Gdzie informacje dotyczące pozostałych kandydatów? Kto będzie patrzył władzy na ręcę, jeśli media i władza będą w jednej osobie??!!
Odpowiedz


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Jest duża szansa na zmianę w Gminie Zagórz2018-10-18 08:53:23
0 0
na prawdziwą zmianę w sposobie podejścia do spraw mieszkańców i ich problemów. Gmina ma służyć mieszkańcom a nie lokalnemu układowi
PROGRAM ŚWIĘCHA i mowa o urzędzie2018-10-18 08:55:04
0 0
Stworzenie aplikacji do zgłaszania interwencji i najpilniejszych potrzeb. „Budżet obywatelski” – zwiększenie środków na sołectwa i osiedla, głosowanie nad podziałem funduszy metodą tradycyjną oraz przez internet. Porady prawne i przygotowywanie pism dla mieszkańców. Pomoc we wszystkich czynnościach administracyjnych (załatwianie spraw) dla mieszkańców Gminy Zagórz, w tym w relacjach z Powiatem Sanockim. Ocena pracy urzędników przez mieszkańców. Premiowanie urzędników z najlepszą oceną. Dostosowanie godzin pracy domu kultury i bibliotek do potrzeb mieszkańców. Remont i poprawa funkcjonowania domów ludowych. Organizacja zajęć integracyjnych dla mieszkańców. Sprzedaż niepotrzebnego samochodu służbowego burmistrza. W zamian zakup dużego busa do przewozu wycieczek szkolnych, uczniów na zawody sportowe, drużyn sportowych, dzieci na basen, kół gospodyń, kapel itd.
iwan2018-10-18 08:57:24
0 0
dlaczego u innych kandydatów nie można pisać komentarzy i zadawać pytań na spotkaniach a nawet zatrudnia się ochronę aby wpuszczać tylko wybranych ?
program szkoły2018-10-18 09:09:39
0 0
trzeaba zaczać pomagać dzieciom w szkołach jak to możliwe że zlikwidowali 8 klas w Zahutyniu
program na szkoły: Nieodpłatna opieka w świetlicach szkolnych dla wszystkich dzieci od 6.30 do 17.00.2018-10-18 09:10:23
0 0
Przywrócenie stołówek w szkołach. Bezpłatne, zdrowe obiady dla każdego ucznia. Nieodpłatna opieka w świetlicach szkolnych dla wszystkich dzieci od 6.30 do 17.00. Rozwój istniejącej sieci szkół oraz rozszerzenie liczby klas do 8 w Zahutyniu. Zwiększenie ilości miejsc w przedszkolach i żłobkach. Zapewnienie wszystkim uczniom szkół średnich i podstawowych zajęć z nauki pływania. Lepsze wyposażenie pracowni w szkołach. Uzupełnienie oferty oświatowej o zajęcia dodatkowe w zakresie: j. angielski, matematyka, taniec, zajęcia ruchowe, zajęcia z samoobrony – według potrzeb zgłaszanych przez rodziców i opiekunów. Tworzenie dodatkowych kółek zainteresowań z zakresu np.: robotyka, zajęcia z programowania, tworzenie gier, virtual reality, filmografia, animacja, itp. (dzięki temu nasze dzieci będą mogły w przyszłości pracować zdalnie bez konieczności opuszczania Gminy Zagórz. Bezpłatne szkolne sale gimnastyczne dla mieszkańców gminy. Zapewnienie pomocy pedagogicznej i logopedycznej niezależnie od wieku. Wyrównywanie szans dla dzieci niepełnosprawnych. Dostęp do wody pitnej w szkole. Zastąpienie niebezpiecznych nadajników WIFI internetem światłowodowym.
strach padł na układ rządząc Gminą Zagórz2018-10-18 09:19:40
0 0
teraz będą posuwać się do wszystkiego aby zniszczyć Święcha który jest niezależny
mateusz.k2018-10-18 09:34:17
0 0
Haha no i wszystko jasne. Niewiedziałem, że esanok to własność pana Święcha.... to wiele wyjaśnia... Prywatny folwark, nieuczciwe jest takie wykorzystywanie swojego portalu (gdzie dziennikarska uczciwość?) do promocji swojej osoby i nadawania na innych kandydatów. Mój głos ma pan Nowak, to naprawdę dobry gospodarz gminy. No i popiera go PiS jako partia (sprawdźcie na jego profilu na Facebooku, wstawił skan pisma - przecież esanok o tym nie poinformuje...), więc są większe szanse na pozyskanie środków dla gminy od rządu.
Mieszkanka Zagórza2018-10-18 09:38:20
0 0
Jest czas na normalnośc w Gminie Zagórz , wystarczy zmienić tylko Nowaka na Święcha. Przecież to takie proste. Nowak miał 8 lat i wszyscy widzą co pokazał
8 lat rzadów Nowaka2018-10-18 09:41:41
0 0
pytanie co w tym czasie zrobił dla Zagórza i dlaczego tak mało ?
Poczytajcie program Święcha2018-10-18 09:43:55
0 0
Przekazanie finansowania klasztoru pod Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego lub Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego - tak jak w Sanoku Zamek oraz Skansen nie stać Gminy Zagorz na to aby finansować Klasztoru skoro może robić to ktoś inny . Poprawa infrastruktury sportowej w tym modernizacja stadionu MKS Zagórz. Instalacja profesjonalnych siłowni zewnętrznych w każdej miejscowości. Zwiększenie finansowania klubów sportowych. Prawdziwe wsparcie Gminy Zagórz dla Kół Gospodyń Wiejskich i stowarzyszeń. Stworzenie przestrzeni dla rodzin i dodatkowych terenów rekreacyjnych. Budowa ścieżki rowerowej Sanok-Zagórz-Lesko we współpracy z Sanokiem i Leskiem. Zagospodarowanie brzegów rzek: San, Osława, Kalniczka. Dostosowanie placów zabaw dla dzieci niepełnosprawnych. Bezpłatne sale gimnastyczne dla mieszkańców Gminy Zagórz. Budowa placów zabaw i remonty placów zabaw w miejscach wskazanych przez mieszkańców.
Świech nie idzie po kase do Gminy Zagórz2018-10-18 09:46:14
0 0
w Programie pisze: Obniżenie pensji burmistrza o 50%. Pieniądze przekazywane na nowo utworzoną fundację działającą na rzecz mieszkańców Gminy Zagórz. Program 1% od firm i mieszkańców. MOŻNA? MOŻNA !
skąd się biorą kretyni?2018-10-18 10:05:46
0 0
Przecież pan TOMASZ ŚWIĘCH JEST WŁAŚCICIELEM ESANOK.PL I ZAGORZ24.PL!!! To jest NIEETYCZNE wykorzystywać w taki sposób swój własny, prywatny portal do kampanii wyborczej udając, że publikuje się się rzetelne wiadomości. Wstyd tak robić z mediów tubę propagandową! Co będzie działo się później, gdyby miał objąć władzę?? Gdzie informacje dotyczące pozostałych kandydatów? Kto będzie patrzył władzy na ręcę, jeśli media i władza będą w jednej osobie??!! --pisze Krzysztof. Krzysiu a główka Cię nie boli? to jest prywatny portal,możesz czytać lub nie.
Do przemeblowania2018-10-18 10:08:32
0 0
Proste tylko nie wiem kiedy Pan Święch się przefarbował będzie sukces jak Zagórz zostanie dzielnicą Sanoka Po co pożyczać sobie pieniądze po co zatarg z komunikacją po co z ujęciem wody no po co "Gminy Zagórz" jak może być dzielnicą. Co to za miasto gdzie był tylko zagórski węzeł kolejowy , cerkiew z kościołem i akwarium ,.Po tym czasie doszła biedronka żabka i sklep bimbrowniczy a zniknął węzeł kolejowy i stacja do przemeblowania. Po co tam urzędasów i burmistrza z nepotyzmem.
Marian2018-10-18 10:21:40
0 0
Przecież Pan Swiech nie ma nawet 1% pojęcia jak wygląda praca w samorządzie on wogle chyba nigdy nigdzie nie pracował a chce burmistrzem zostać. Bo co ma media i sobie bedzie bo ma taki kaprys. To nie że być to trzeba pracować i to ostro. A Zagórz nie ma czasu na 5 letnią naukę rzadzenia Swiecha. Jedyny słuszny wybór to Nowak. I taka jest prawda
Razem zmienimy Gminę Zagórz 2018-10-18 10:34:33
0 0
Zmiana na lepsze wątpię; )
Zapowiedzi w kosciele nie pomogly ?2018-10-18 10:42:09
0 0
Po komentarzach widac ze niektorych w gminie strach oblecial:) ? Zapowiedzi w kosciele nie pomogly ?
Zagórz 2018-10-18 10:44:43
0 0
Co Nowak dobrego zrobił dla Zagórza przez 8 lat ?
eSanok.pl - Portal Autopromocji Tomasza Święcha2018-10-18 10:48:06
0 0
Spot reklamowy kandydata, właściciela eSanok.pl to są wiadomości? Przykry żart.
Do Mariana2018-10-18 10:48:27
0 0
Skoro obecny burmistrz ma takie pojecie to dlaczego jest krytykowany przez mieszkancow? Mieszkancy widza jak wyglada gmina i ze zamiast drogi o ktora staraja sie od kilkunastu lat buduje sie pomnik. Czy takiego burmistrza chca mieszkancy ? Bo ja nie. Jestem wsciekly ze za moje podatki takie bzdury jak pomnik wtawiaja!!! A dzieci nawet porzadnego boiska nie maja!!!!!!!!!
Cuda w N. Zagórzu [ przed wyborami ]2018-10-18 12:30:49
0 0
Dzisiaj wstawili szybę na przystanku MKS . Była rozbita przez kilka tygodni ! ,naprawiają dziury w chodnikach i t.p. Czy wcześniej się nie dało ? Strach robi swoje. Trzeba było to robić wcześniej ,teraz już za pózno .DO WIDZENIA .Idzie nowe i na pewno lepsze.
MARIAN MA 100% RACJI! Mieszkańcy za Nowakiem!!!2018-10-18 12:41:59
0 0
Może ci co chcą osobiście skorzystać na zmianie burmistrza będą głosować na kogoś nowego... A prawda jest taka że Ernest Nowak uzyskał grube miliony z UE dzięki swojej aktywności i obrotności. Sprawdźcie rankingi, ścisła czołówka w kraju!!! Ciągle remonty, budowy, sprowadzanie inwestorów, nowe projekty. I jego mamy wymienić na człowieka bez grama doświadczenia w samorządzie, który swoje media pozujące na niezależnie wykorzystuje do walki wyborczej? To upadek jakichkolwiek cywilizowanych standardów. To byłoby działanie na szkodę gminy.
Nowak nic nie robi? Chyba sobie żartujecie2018-10-18 12:51:10
0 0
Nowak nic nie robi? Chyba sobie żartujecie. Takie rzeczy to może kontrkandydat w swoich własnych mediach wypisywać (przecież ma w tym interes). A jak twierdzą niezależni eksperci? Proszę bardzo: GMINA ZAGÓRZ uplasowała się na 9 miejscu w Polsce, w kategorii małych miast, w prestiżowym rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego Wspólnota podsumowującym wydatki inwestycyjne samorządów finansowane ze środków UE w latach 2014 - 2017. Konkursowe laury i gratulacje od organizatorów w trakcie uroczystej gali towarzyszącej wczorajszemu (02.10) XVI Samorządowemu Forum Kapitału i Finansów w Katowicach odebrał Burmistrz Zagórza Ernest Nowak I Wy chcecie wymienić taką ekipę na ludzi bez doświadczenia, którzy swój spot wyborczy zamieszczają na lokalnym portalu jako news dnia? Hahaha nie żartujcie. Nowak nie zatrudnia rodziny i znajomych, jest młody, obrotny. Ma mój głos.
cud w Zagórzu2018-10-18 12:53:16
0 0
Dzisiaj wstawili szybę na przystanku na Nowym Zagorzu MKS zrobił to ZUT . Była rozbita przez kilka tygodni ! ,naprawiają dziury w chodnikach i t.p. Czy wcześniej się nie dało ? Strach robi swoje. Trzeba było to robić wcześniej ,teraz już za pózno .DO WIDZENIA panie N..........
gdzie te inwestycje w Zagorzu za NOWAKA ?2018-10-18 12:54:47
0 0
czy budowanie pomnika to najważniejsza sprawa w Zagórzu?
jerzy2018-10-18 13:03:18
0 0
Za kinem jest ładna scena widowiskowa. Dlaczego nie zrobić tam miejsc dla widzów, z zadaszeniem ?. Tylko przed występem stawia się ławki w trawie,a w razie deszczu " koniec koncerta ". WSTYD !!! A ładne miejsce jest nad Osławą ,są ławeczki, tylko zrobić oświetlenie i gotowe ,bez dużych kosztów .
pikpok2018-10-18 13:33:36
0 0
Dlaczego tak się dziwujeta? W tym bagnie zwanym Polska od samej góry do samego dołu są układy, układziki, nepotyzm i krętactwo. Idę na wybory tylko dla frekwencji, wszystkie głosy oddam nieważne.
@ Nowak nic nie robi? Chyba sobie żartujecie2018-10-18 13:51:17
0 0
CZŁOWIEKU co ty piszesz jeszcze w żadnej wypowiedzi nie słyszałem że Święch ma zwalniać dobrych urzędników . Następna bzdura jak kandydat mówi. Ty pewnie masz jakieś obawy. jak będziesz dobrym urzędnikiem to na pewno dostaniesz podwyżkę.
Nowak 2018-10-18 14:44:29
0 0
Nowak chce wiedzieć co zrobiłeś dobrego dla nas przez 8 lat, gównos Pan zrobił twój czas się dawno skończył :) i będę głosować nie na Pana Swiecha a właśnie przeciwko tobie Nowak. A Krawczyk to niech w ogóle już da sobie spokój i spokojnie drzewo rabie w Porazu
Pytanie 2018-10-18 14:47:33
0 0
Czy to prawda że pan Nowak od 2012 do 2016 mial kochankę?
Do Mariana2018-10-18 16:10:14
0 0
P. Marianie. Pan jest w podeszłym wieku, i Pan na pewno by się nie nauczył.Ale p.Tomasz jest młody , zdolny i gwarantuję Panu że sobie szybko poradzi . Pozdrawiam. [ to jest tylko Pana zdanie ] .Ale wyżerka była dobra ? Smakowało !
Marian2018-10-18 17:01:27
0 0
Ja nie mówię że się nie nauczy Swiech tylko mówię że na naukę szkoda czasu a prawda jest taka ze sory Swiech nie ma pojęcia o samorządzie. Ja nie patrzę na żadnego kandydata tylko na dobro Zagorza. A z tych kandydatów nikt nie zrobi więcej jak Nowak. Wystarczy racjonalnie popatrzeć na to. Taka jest prawda i takie jest moje zdanie
xxxx.2018-10-18 18:28:57
0 0
Panie Tomaszu, proszę u publiczną odpowiedź na moje pytanie. Dlaczego tam mało informacji na Pana portalu było o działaniach starosty Romana Koniecznego w ostatnich czterech latach? Jaki był powód? Czy miał pan podpisaną jakąkolwiek umowę na promocję z powiatem sanockim? Jeśli tak, to jakie to były kwoty.
2018-10-18 19:48:30
0 0
Może zainteresuje was fakt że mks zakupił w Sosnowcu i o dziwo dowiózł 16 10 2018 Złomy 15 letnie z przebiegiem ok bańki autobusy bo AUTOSAN padł i tym będziemy jeździć ale o tym cisza wyjdzie po wyborach!
nvm2018-10-18 20:04:39
0 0
gown_ pan wiesz o zagórzu. Moja krew z tamtąd pochodzi, i choc jestem mlodszy i nie kandyduje.. moglbys sie Pan odemnie wiele nauczyc. pozdro 600
Do mariana2018-10-19 08:20:07
0 0
Oj panika w zagorzu. Panie tomaszu Boją się oj boją Pana. Wejdzie Pan do gminy i zobaczy co nawyrabiala wladza 8 lat. Kto wie jak to się skończy?
do m2018-10-19 08:59:58
0 0
Pan Święch ma bardzo dużą wiedze o samorządzie.
romano2018-10-19 09:00:39
0 0
Tomasz na Burmistrza Zagórza. Niech ta Gmina odżyje!!!
raj2018-10-19 09:01:34
0 0
8 lat rzadów Nowaka a ja dopiero go w tym tygodniu zobaczyłam na ulicy Zagórza. Żałosne
Pioter2018-10-19 09:04:45
0 0
hehehe gaz pieprzowy przy rowerze i to w dzień!!! Po co i dlaczego???
seba2018-10-19 09:10:12
0 0
czemu w zagórzu nie ma konsultacji z mieszkańcami? nikt się mnie nie pytał czy ja chce kompostownie, pomnik, skocznie etc? Przewodniczacy osiedla nic nie mówił o żadnej z tych rzeczy. Jak ma to tak dalej wyglądać to ja dziękuje za taką gmine, która ma mnie w ,,,
wiola2018-10-19 09:12:41
0 0
Dla mnie wybór jest prosty.Pan Tomasz Święch!
Młody 2018-10-19 09:18:30
0 0
Przez 8 lat brak perspektyw dla mlodych strefa ekonomiczna na Zasławiu to tylko montownie które niedośc że zmieniają nazwy aby uniknąć płacenia podatków to zatrudniają Ukrainców i innych ze wschodu aby niepodnosić pensji . Młodzi niemają szans w Zagórzu się wybudować rozumiem że niektórym osobom którzy mogli się dorobić jest tu dobrze układy rodzina to pomaga się ale większąśc młodych ludzi z gminy Zagórz niemoże liczyć na żadną pomoc aby tu zostać na następne lata Ernest obiecuje siłownie na świeżym powietrzu te inwestycje niezapewniom rozwoju Zagórza.Pan Tomasz chociaż chce pozyskać fundusze na mieszkania plus to jest jakaś perspektywa przy tych pensjach jakie proponują montownie na Zasławiu czy w Sanoku
tak dla Tomasza 2018-10-19 10:22:43
0 0
Pan Tomasz mówi i wygląda jak burmistrz. dla mnie ok
MIREK2018-10-19 10:37:04
0 0
Kampania bardzo dobra. Tylko czy to wystarczy? No i jak to będzie wyglądało, że władza ma swój portal informacyjny?
eSanok.pl zawsze pomagał mieszkańcom Zagórza2018-10-19 11:17:01
0 0
Nie obawiał bym się tego że Tomasz ma portal bo nigdy go nie wykorzystał przeciwko mieszkańcom Zagórza. Wręcz przeciwnie wielokrotnie poruszał niewygodne tematy i pomógł wielu ludziom.
Wstyd2018-10-19 16:46:56
0 0
Jak można o kochankach pisać....miał czy nie miał,ludzie to są prywatne sprawy!dyskusja warta tego portalu...
xxxx2018-10-19 19:03:05
0 0
Takie zmagania przedwyborcze są potrzebne. Jednak dla Pana Tomasza Święcha czas jeszcze nie nadszedł.
Zahutyń2018-10-19 20:16:28
0 0
Panie Tomaszu a gdzie zahutyń w spocie
Zahutyń 2018-10-19 20:49:52
0 0
Pan Tomasz miał swój spot w Zahutyniu jak pomagał nam walczyć o szkołę ma mój głos