REKLAMA
REKLAMA

Zdjęcia zakrwawionych płodów na ulicach Krosna. Chcą uświadamiać też Słowaków, że aborcja jest morderstwem (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. W okolicach Krosna oraz w samym Krośnie stanęło sześć bilbordów w języku polskim i słowackim informujących, że aborcja jest morderstwem. Ustawiła je Fundacja Pro – prawo do życia.

Wystartowała nowa kampania bilbordowa, w ramach prowadzonej przez nas akcji „Szpitale bez aborterów” informujeMariusz Dzierzowski członek zarządu fundacji. – Kampanię skierowaliśmy również do Słowaków, którzy przyjeżdżają do nas na zakupy. Jest, więc okazja, by uświadamiać również naszych sąsiadów, że aborcja jest morderstwem – dodaje Dzierzowski.

Akcja wywołuje wiele sprzecznych opinii. Część mieszkańców regionu przyjmuje ją z aprobatą innych natomiast oburzają drastyczne zdjęcia.

Jestem przeciwniczkom aborcji ale umieszczanie na dłuższy czas w widocznym miejscu tak drastycznych zdjęć uważam za przesadę. Długo musiałam tłumaczyć swojemu dziecku co przedstawiają – powiedziała nam Justyna z Rymanowa Zdroju.

Celem akcji „Szpitale bez aporterów” jest zmuszenie szpitali do tego aby przestały zabijać dzieci.

Będziemy wywierać presję na władze szpitali i informować Polaków, gdzie dokładnie morduje się nienarodzonych. Aż do skutku – czytamy na stronie fundacji. – W tym celu wykupimy miejsca reklamowe obok szpitali i powiesimy na nich kilkumetrowe billboardy, aby bez przerwy informowały o tym, że w tych szpitalach zabija się dzieci.

Tam, gdzie powieszenie billboardu nie będzie możliwe, zaparkujemy pod szpitalami samochodowe lawety oklejone identycznymi informacjami.

Co o tej akcji myślą sanoczanie? Jakie byłyby ich odczucia gdyby tego typu treści prezentowane były na ulicach Sanoka? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

MZ
Fot. Fundacja Pro – prawo do życia

12-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)