REKLAMA
REKLAMA

Beer Bike-em zwiedzać okolice. Przyjąłby się w Sanoku?

SANOK / PODKARPACIE. Od 11 lipca na Podkarpaciu, konkretnie w Radawie (powiat jarosławski), działa nowa atrakcja. Pojazd poruszający się po okolicy budzi spore zainteresowanie. Chodzi o „Beer Bike”. Co kryje się pod tą atrakcją? Jak sądzicie, przyjąłby się taki pojazd w Sanoku?

Beer Bike, czyli 10 rowerów w jednym pojeździe. Przy rowerze siedzi 12 osób, ale kieruje tylko jedna. Koncepcja BeerBike to stworzenie ekologicznego pojazdu, który będzie jednocześnie barem napędzanym przez klientów. Pierwowzór powstał w Holandii a kolejny pojawił się w Czechach – od 11 lipca taki pojazd można zobaczyć również w Polsce.

– Największa zaletą naszego pojazdu jest to, że jest zbudowany z lekkich materiałów, dzięki czemu nie musisz wkładać zbyt wiele wysiłku w napędzanie go. Nasz (TRZEŹWY) kierowca, który jest odpowiedzialny za kierowanie BEER-BIKIEM, zatrzyma się w różnych miejscach, byś mógł podziwiać okoliczne walory turystyczne – czytamy na stronie internetowej, właścicieli „piwnego  roweru”.

źródło: Beer Bike / red.

17-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)