REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: „Smród nie do wytrzymania! Czy spółdzielnia coś zrobi?”

SANOK / PODKARPACIE. W jednym z bloków przy ul. Armii Krajowej mieszkańcy mają kłopot z wybijającą kanalizacją w piwnicy. – W całym bloku smród nie do wytrzymania. To już trzeci raz w ciągu pół roku! – skarżą się mieszkańcy. Dodają, że nie ma reakcji ze strony Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej, dlatego z problemem postanowili zwrócić się do nas.

Piwnica w bloku przy Armii Krajowej 13 zalana jest szambem. To już trzeci raz w ciągu 6 miesięcy – interweniują mieszkańcy. – Wylewa kanalizacja, przez co nie do wytrzymania jest smród w całym bloku, zarówno na klatce schodowej, jak i w mieszkaniach. Na interwencje mieszkańców administracja osiedla nie reaguje. Informują, że spółdzielnia nie będzie tego naprawiać, bo i tak znowu kanalizacja wyleje – relacjonują.

Jak podkreślają interweniujący, mieszkańcy boją się o swoje zdrowie

Smrodem przesiąknięte są już rzeczy trzymane w piwnicach np.wózki dla dzieci. Niektórzy przechowywali w nich warzywa, które teraz trzeba wyrzucić. Nie wyobrażamy sobie funkcjonowania w ten sposób chociażby kolejne pół roku. Ponadto piwnicę należałoby odkazić – kwitują.

Wysyłają do nas zdjęcia zalanej piwnicy. Nie jest to zachwycający widok

Niestety, dzisiaj (04.01) mimo kilku prób kontaktu, nie udało nam się uzyskać informacji w tej sprawie w Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Do tematu wrócimy.

 

 

04-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)