REKLAMA
REKLAMA

KONKURS! Wygraj bilety na jazzowe święto w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Już 26 marca w Sanockim Domu Kultury zabrzmią jazzowe nuty. Wybieracie się na te koncerty? Świetnie się składa, mamy dla Was bilety do rozdania! SPRAWDŹ, jak wygrać.

 

GWIAZDY JAZZU W SDK

26 – 31 marca 2019 r.

 

 

Mamy dla Państwa po dwa pojedyncze zaproszenia na koncerty artystów, prezentowanych poniżej, w ramach cyklicznej imprezy pt. „Gwiazdy Jazzu w Sanockim Domu Kultury”. To nie lada uczta dla uszu sanockich melomanów. Od lat do grodu Grzegorza przyjeżdżają nietuzinkowi artyści, którzy raczą słuchaczy dźwiękami fantastycznej muzyki. Nie inaczej będzie w tym roku. Zagraj w naszym konkursie i zdobądź bilet, na któreś z proponowanych wydarzeń!

 

A zatem, możecie zdobyć bilety na koncerty: Adam Makowicz, Maciej Sikała, Artur Dudkiewicz Quartet, Karen Edwards oraz Adam Bałdych Quartet.

Przez pięć kolejnych dni wyłonimy po dwóch zwycięzców, którzy otrzymają pojedyncze bilety na wybrany prze siebie koncert.


 

JAK WYGRAĆ BILETY? TO PROSTE!

 

Aby zdobyć bilety, należy:

  • polubić post konkursowy na naszym fanpage na Facebooku;
  • wysłać wiadomość elektroniczną e-mail na adres: promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule koncertu, na który chcielibyście się wybrać, zawierającą dane uczestnika konkursu, tj. imię, nazwisko oraz numer telefonu (PAMIĘTAJ! Sprawdź godzinę, od której trwa konkurs. Jedna osoba może wygrać tylko jeden bilet!)

Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenie na każdy z koncertów, zaprezentowanych powyżej! Śpieszcie się, wygrywa szybkość w zgłoszeniach!

Spośród zarejestrowanych zgłoszeń udziału w niniejszym konkursie, Redakcja przeprowadzi wybór pierwszego zgłoszenia, gdzie kryterium wyboru, będzie dokładna godzina wpłynięcia wiadomości na w/w skrzynkę pocztową, biorąc pod uwagę godzinę, minutę oraz sekundę pory dotarcia wiadomości.

Na zgłoszenia Redakcja oczekuje przez pięć kolejnych dni od godziny 18.00 do północy, od 12 do 16 marca! Po dokonaniu wyboru pierwszych osób, Redakcja skontaktuje się z tymi osobami telefonicznie lub wyniki konkursu pojawią się na naszym fanpage, z oznaczeniem wygranych. Śledźcie nas! Rozwiązanie konkursu 19 marca!

Udział w przedmiotowym konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie esanok.pl w myśl obowiązującej ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2016, poz. 922).

źródło: SDK

14-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)