REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Pożar samochodu, dachowanie i płonące trawy

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy najczęściej interweniowali na drogach powiatu. Był tez pożar osobówki i dachowanie na Traugutta w Sanoku. Do tego całkiem sporo zgłoszeń dotyczących pożarów traw na nieużytkach.

 

Wypadki, kolizje i stłuczki

W Sanoku na ul. Iwaszkiewicza doszło do wypadku drogowego. Nie ma informacji o obrażeniach poszkodowanych. Natomiast w Markowcach miała miejsce kolizja.

W Sanoku przy ul. Królowej Bony na parkingu pod marketem zderzyły się samochody osobowe. Strażacy neutralizowały płyny, które wyciekły  wyniku uderzenia. Nikomu nic się nie stało.

W Zagórzu na ulicy Batorego doszło do groźnej czołówki dwóch pojazdów osobowych. Dwoje kierujących trafiło do szpitala. W tamtym miejscu długo były utrudnienia w ruchu.

Natomiast w Sanoku na ul. Traugutta doszło do dachowania samochodu osobowego. jedna osoba została poszkodowana.

Dwukrotnie strażacy interweniowali na drogach w związku ze śladami ropopochodnymi na jezdni. Neutralizowali je na Prugara Ketlinga oraz na Królowej Bony.

Płonący samochód

W Prusieku zapalił się samochód. Nie ma informacji o poszkodowanych.

Uszkodzony dach

Z uwagi na bardzo silne podmuchy wiatru strażacy interweniowali przy ul. Daszyńskiego, gdzie została uszkodzona część dachu.

Pożar na złomowisku

W dzielnicy Dąbrówka strażacy pracowali na złomowisku, gdzie zapaliło się kilka wraków pojazdów. Na szczęście ogień szybko ugaszono.

Płonące kominy

Kilkakrotnie strażacy interweniowali podczas pożarów sadzy w przewodach kominowych. Wyjeżdżali do: Srogowa Dolnego, Czaszyna, Załuża, Sanoka na ulicę Traugutta.

Ruszył sezon na palenie traw?

Zrobiło się całkiem wiosennie. Strażacy w minionym tygodniu odebrali kilka zgłoszeń dotyczących pożarów suchych trwa. Interweniowano w: Pielni, Dudyńcach, Lalinie, Bażanówce, Strachocinie i przy ul. Łany w Sanoku.

KP PSP Sanok

 

 

18-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)