REKLAMA
REKLAMA

REGION: Wypadek „elki” podczas egzaminu. Dwie osoby w szpitalu (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego z udziałem samochodu egzaminacyjnego, do którego doszło wczoraj na jednym z krośnieńskich skrzyżowań. W wyniku zderzenia dwie osoby trafiły do szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi. 

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 12 na skrzyżowaniu ul. Podkarpackiej, ul. Zręcińskiej oraz ul. Pużaka. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 54-letni kierowca dostawczego volkswagena, nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył poprzedzającego go samochodu egzaminacyjnego.

Do szpitala został przetransportowany 54-letni kierujący volkswagenem oraz egzaminator Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Kursantka nie wymagała hospitalizacji. Uczestnicy byli trzeźwi. W związku z wypadkiem, na miejskim odcinku drogi krajowej nr 28, utrudnienia w ruchu trwały przez blisko 2 godziny.

Na miejscu pracowali policjanci z wydziału ruchu drogowego krośnieńskiej komendy oraz technik kryminalistyki. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

Źródło: KMP Krosno

10-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)