REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Zostań wolontariuszem WOŚP! Sprawdź, jak to zrobić

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższy piątek ruszy rejestracja wolontariuszy Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP. Zgłoś się, jeśli chcesz włączyć się w 28. Finał WOŚP i zbierać pieniądze na zakup sprzętu dla dzieci.

Wolontariuszem może być każdy, niezależnie od wieku. Jedynie osoby do 18 roku życia muszą posiadać pisemną zgodę rodziców na kwestowanie.

Aby zgłosić chęć zbierania pieniędzy podczas Bieszczadzkiego Finału WOŚP, należy wypełnić ankietę, którą można ściągnąć w załączniku i wysłać ją razem ze zdjęciem w formie elektronicznej w rozdzielczości minimum 800×600 px. Zdjęcie musi przedstawiać całą buzię.

Zgłoszenia należy wysyłać do 1 grudnia na adres: bieszczadzkisztabwosp@gmail.com. Na chętnych czeka 110 miejsc. W razie pytań należy dzwonić pod numer: 577 283 465.

Szczegóły na stronie WOŚP w Sanoku na Facebook’u.

Finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. W tym roku Fundacja będzie zbierać pieniądze dla dziecięcej medycyny ratunkowej.

W Sanoku przyszłoroczny finał zaplanowano na terenie Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. Sanocki skansen od kilku lat pojawiał się w propozycjach i w tym roku decyzją całego Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP zdecydowano się przenieść finał właśnie tam.

W tym roku chcemy przygotować Finał, który zaangażuje wszystkich sanoczan! W godzinach południowych planujemy zorganizowanie WOŚP-owego Jarmarku na Rynku Galicyjskim, natomiast po południu przenosimy się na scenę, gdzie zagramy jak zwykle mocno i rock’owo! Tradycyjnie nie zabraknie także licytacji ekstra przedmiotów podarowanych nam przez osoby wspierające Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – słowem – BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! – zapewniają organizatorzy.

Foto: Norbert Nazarkiewicz

mat. nadesłane

23-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)