REKLAMA
REKLAMA

ZOSTAŁO 4 DNI! Podwójne zaproszenie na Sylwestra w BONIE!

ZOSTAŁO 4 DNI! Podwójne zaproszenie na Sylwestra w BONIE!

SANOK / PODKARPACIE. We współpracy z Hotelem i Restauracją BONA w Sanoku zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie, w której do zdobycia jest podwójne zaproszenie na szampańską zabawę podczas powitania roku 2020! Bal zostanie zorganizowany w odnowionej, efektownej sali. Na gości czeka wiele atrakcji. O doznania muzyczne zadba zespół REJS.

Już za niespełna dwa miesiące świętować będziemy nadejście nowego, 2020 roku. Czas najwyższy, aby zadbać o niezapomniane emocje i wrażenia podczas tej wyjątkowej nocy. Dla wszystkich „zabieganych” i skupionych na codziennych obowiązkach mamy propozycję „last minute”. Wspólnie z naszym Partnerem Hotelem i Restauracją BONA proponujemy wzięcie udziału w zabawie, w której do wygrania jest darmowe podwójne zaproszenie na noc sylwestrową o wartości 650 zł.

Aby wziąć udział w zabawie należy przesłać do naszej redakcji maila z:

Efektownym i oryginalnym ZDJĘCIEM z Sylwestra z poprzednich lat

Do wiadomości należy dołączyć imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Najbardziej oryginalne zdjęcie kapituła konkursowa, w skład której wchodzą członkowie naszej redakcji, nagrodzi podwójnym zaproszeniem. Na Wasze wiadomości czekamy do piątku 29 listopada do godziny 12:00. Maila prosimy nadsyłać na adres: promocja@esanok.pl. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.

źródło: BONA Sanok

Udział w przedmiotowym konkursie jest równoznaczny z udzieleniem zgody na opublikowanie danych osobowych na stronie esanok.pl w myśl obowiązującej ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2016, poz. 922).

Wysłanie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego publikację na łamach portalu eSanok.pl. Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako wyłączna własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcie pochodzi od osób trzecich, a nie jest wysyłane przez nie osobiście, prosimy o załączenie w treści maila zgody autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej. Konieczne jest również to, aby autor zdjęcia posiadał zgodę na publikację w środkach masowego przekazu wyrażoną przez wszystkie osoby ujawnione na fotografii.

25-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym: