REKLAMA
REKLAMA

TYRAWA: Osobówka zderzyła się koniem. Zwierzę zginęło na miejscu (ZDJĘCIA)

TYRAWA WOŁOSKA / PODKARPACIE. W niedzielę po godzinie 20 w Tyrawie Wołoskiej doszło do wypadku. Spłoszony koń wybiegł na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy. Fordem podróżowało pięć osób. Dwie, w tym kobieta w ciąży, zostały przewiezione do szpitala. Zwierzęcia nie udało się uratować.

Do wypadku doszło w niedzielę po godzinie 20 w Tyrawie Wołoskiej. Osoby zajmujące się hodowlą koni odprowadzały zwierzęta z wypasu. Po przekroczeniu drogi, zwierzęta znajdowały się już na działce, gdzie mieściła się stajnia. Nagle, jeden z koni spłoszył się i zawrócił na jezdnię. Tam, zderzył się z nadjeżdżającym fordem.

Osobówką podróżowało pięć osób. Dwie z nich, w tym kobieta w ciąży, zostały przewiezione do szpitala. Zwierzęcia nie udało się uratować.

Kierowca był trzeźwy, podobnie jak osoba sprawująca opiekę nad koniem.

Policja prowadzi postępowanie w sprawie wypadku. Dokumenty określające okoliczności zdarzenia ustalone przez funkcjonariuszy trafią niebawem do sądu.

foto: OSP Tyrawa Wołoska

 

26-08-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)