REKLAMA
REKLAMA

Wybraliśmy zdjęcie sylwestrowej nocy! Nagrodą podwójne zaproszenie na bal!

SANOK / PODKARPACIE. We współpracy z Hotelem i Restauracją BONA w Sanoku zaprosiliśmy Państwa do wzięcia udziału w zabawie, w której do zdobycia było podwójne zaproszenie na szampańską zabawę podczas powitania roku 2020! Bal organizowany jest w odnowionej, efektownej sali Hotelu i Restauracji BONA. Na gości czeka wiele atrakcji. O doznania muzyczne zadba zespół REJS.

Darmowe, podwójne zaproszenie na bal sylwestrowy w Hotelu i Restauracji BONA w Sanoku trafiło w ręce pani Haliny. Bardzo oryginalną fotografię prezentujemy poniżej. Jednocześnie wszystkimi pozostałym Czytelnikom, którzy nadesłali zdjęcia, dziękujemy za udział w zabawie.

Pani Halina opatrzyła zdjęcie następującym opisem: – Zdjęcie przedstawia mnie przygotowaną już do Sylwestra (co widać po sukience i szpilkach), a mąż w pełni to akceptuje. Za chwilę będziemy witać 2013 rok :)

 

Warto zaznaczyć, że pozostały ostatnie wolne miejsca na zabawę sylwestrową w Hotelu i Restauracji BONA w Sanoku. Jeżeli nie macie jeszcze Państwo pomysłu, jak spędzić tą wyjątkową noc, zachęcamy do skorzystania z oferty naszego Partnera. Zabawa rozpoczyna się o godzinie 19:00. Muzykę na żywo zapewnia zespół REJS.

Rezerwacje telefoniczne:

669 464 616 lub 13 46 41 520

red.
plakat: BONA Sanok
foto nagłówek: poglądowe

13-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym: