REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. 65 krzewów konopi indyjskich. 3 miesiące aresztu dla 5 osób (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie pięciu mężczyzn, podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Mężczyźni zostali przyłapani podczas pielęgnacji roślin, na terenie gminy Laszki. Funkcjonariusze z Radymna zabezpieczyli łącznie 65 krzewów konopi indyjskich. Przerwanie tego nielegalnego procederu, było możliwe dzięki współpracy policjantów z funkcjonariuszami Straży Granicznej z Korczowej.

foto: BiOSG

W miniony wtorek, policjanci z komisariatu z Radymna wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej z Korczowej, zatrzymali pięciu mężczyzn. Na zakrzewionym terenie w gminie Laszki uprawiali oni konopie indyjskie. Zostali przyłapani na pielęgnacji nielegalnej uprawy.

Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 65 krzewów, na różnym etapie wzrostu. Zatrzymani mężczyźni są w wieku od 22 do 26 lat. Czterech z nich jest mieszkańcami powiatu jarosławskiego, jeden z powiatu rzeszowskiego. Wszyscy usłyszeli już zarzuty.

Wczoraj sąd przychylił się do wniosku śledczych i aresztował pięciu podejrzanych na okres 3 miesięcy.

foto (3): KPP Jarosław

źródło: KPP Jarosław

14-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)