REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Wyjątkowa Droga Krzyżowa ze św. Janem Pawłem II

BIESZCZADY. Bieszczadzki Park Narodowy przygotował wyjątkową propozycję dla przewodników turystycznych i samych turystów. Dyrekcja BdPN zaprasza na wirtualna podróż bieszczadzkimi szlakami i rozważanie Drogi Krzyżowej ze Świętym Janem Pawłem II.

W ten szczególny dzień 2 kwietnia kierujemy do Was rozważania Drogi Krzyżowej ze Świętym Janem Pawłem II, przygotowane przez Ks. dr hab. Kazimierza Bełcha. Kierujemy je do wszystkich tych, którzy na przestrzeni wielu lat uczestniczyli w celebracji dróg krzyżowych na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Ze względu na uniwersalny wymiar zamieszczonego tam przesłania może z nich skorzystać każdy. Niech aktualne zdjęcia poszczególnych stacji Drogi Krzyżowej z Wołosatego na Przełęcz Bukowską stanowią namiastkę tego, jak wygląda teren, w którym obecnie turyści przebywać nie mogą. Kiedy zagrożenie już minie, zachęcamy do korzystania z tej trasy w oparciu o przygotowany materiał. Z turystycznym pozdrowieniem. Szczęść Boże! – czytamy w komunikacie dyrekcji Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

BIESZCZADY: Droga Krzyżowa ze świętym Janem Pawłem II – KLIKNIJ

źródło: Bieszczadzki Park Narodowy, materiały nadesłane

03-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)