REKLAMA
REKLAMA

Gaja Suchocka z Sanoka wygrywa MasterChefa Juniora!!!

SANOK / PODKARPACIE. Gaja Suchocka z Sanoka wygrała 5. edycję MasterChefa Juniora!

Jako zwycięzca programu Gaja otrzymała statuetkę, czek na 15 tysięcy złotych i wakacje marzeń! SERDECZNE GRATULACJE!!!

*Gaja Suchocka ma 9 lat i pochodzi z Sanoka. Dzięki udziałowi w programie chciała nauczyć się lepiej gotować, poznać nowych ludzi, wybitnych kucharzy, a także poczuć dreszczyk rywalizacji, którą lubi. Gotować nauczyła się 3 lata temu z Internetu. Do tej pory korzysta z internetowych przepisów, ale także z książek kucharskich, np. Jamiego Oliviera, który jest jej ulubionym szefem kuchni. Jej mocnymi stronami w kuchni są owoce morza, mięsa oraz sałatki.

Wkrótce więcej informacji, artykuł w trakcie edycji.

Gaja Suchocka (po lewej)

Gaja Suchocka ma obecnie 10 lat, ale warto zaznaczyć, że w momencie realizacji nagrań miała 9. Była jedną z najmłodszych uczestniczek 5. edycji MasterChefa Juniora. Pochodzi z Sanoka, a gotowaniem pasjonuje się od 6 roku życia.

Zaczęło się od tego, że sama zaczęła przygotowywać sobie łakocie. Początkowo były to naleśniki z różnymi sosami, później bezy i torty. W kuchni Gaja lubi eksperymentować, łączyć różne smaki, sprawia jej to wielką frajdę – opowiadała nam przy okazji pierwszego artykułu o starcie w programie mama Rita Suchocka.

Gaja spędza w kuchni dużo czasu, ale przeznacza go również na wiele zajęć pozalekcyjnych w tym sport. Pisaliśmy o tym, że kilka tygodni temu, Gaja stawała na najwyższym stopniu podium podczas zawodów pływackich zorganizowanych w Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku przez klub UKS Rekiny MOSiR Sanok.

* masterchefjunior.tvn.pl

źródło: Red., materiały nadesłane

foto: archiwum prywatne

12-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)