REKLAMA
REKLAMA

Otrzymaj 5000 zł na własną instalację fotowoltaiczną!

Otrzymanie dotacji jest bardzo proste wystarczą cztery kroki:

1) Zgłoś się do nas i otrzymaj gotowy projekt

Podczas spotkania z doradcą otrzymasz dokładny kosztorys oraz szczegółową prognozę oszczędności. Odpowiemy na wszystkie pytania – dopasujemy wielkość instalacji do Twoich potrzeb i możliwości. Całkowicie bezpłatnie przeprowadzimy dla Ciebie audyt i przygotujemy projekt, na którego podstawie wykonamy montaż instalacji.

2) Montaż instalacji

Chcąc spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, zadbaliśmy o szybką realizację naszych instalacji. Współpracujemy z 10 ekipami monterskimi, co pozwala nam wykonywać nawet 10 montaży dziennie, w różnych miejscowościach.

3) Zgłoszenie do Zakładu Energetycznego

Po montażu zgłaszamy Twoją instalację PV do Zakładu Energetycznego, nie musisz martwić się o formalności zrobimy to za Ciebie. Zakład Energetyczny bezpłatnie wymieni Twój obecny licznik na dwubiegunowy.

4) Wypełnienie wniosku

Ostatnim punktem jest wypełnienie wniosku i wysłanie go do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Chętnie pomożemy Ci przygotować potrzebne dokumenty i prawidłowo je wypełnić.

Co zyskasz?

Decydując się na instalację fotowoltaiczną zyskujesz darmowy prąd i niezależność energetyczną. Cieszysz się własnym prądem, 24 godziny na dobę. Stale rosnące ceny za prąd już Cię nie dotyczą – gwarantujesz bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie.

Nie warto zwlekać z decyzją o zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej – pamiętajcie, że każdy dzień zwłoki, to strata pieniędzy (płacicie za prąd). Ze względu na to, że rozliczenie następuje w systemie rocznym, to każda pora roku – nawet okres jesienno-zimowy jest dobry, na montaż instalacji PV.

Wybierz z głową

Odnawialne źródła energii cieszą się coraz większą popularnością, dlatego też ilość firm świadczących usługi z tego zakresu stale rośnie. Warto postawić na firmę z doświadczeniem, która ma na swoim koncie tysiące wykonanych instalacji i cieszą się dobrą opinią wśród konsumentów.

My zadbamy o Ciebie kompleksowo – od przygotowania projektu, przez wypełnienie wniosku, po fachowy serwis. Dodatkowo nasi partnerzy są pod stałą opieką specjalistów z działu technicznego, co umożliwia nam szybką reakcję i pomoc w razie potrzeby.

Solartime Sp. z o.o.
Ul. Przemyska 24 E
38-500 Sanok
e-mail: dotacje@solar-system.pro
telefon: 13 46 46 120
515 155 900

14-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym: