REKLAMA
REKLAMA

„Pętla”–film Patryka Vegi o aferze podkarpackiej (VIDEO 18+)

„Pętla”–film Patryka Vegi o aferze podkarpackiej (VIDEO 18+)

W środę (3 czerwca br.) na platformie YouTube pojawił się zwiastun filmu „Pętla” – najnowszej produkcji Patryka Vegi. Film, zgodnie z tym, co zapowiada reżyser, ma się odnosić do afery podkarpackiej.

– To fantastyczna historia, której nie było w Polsce. Pod płaszczykiem działań policyjnych CBŚ wykosiło konkurencję sutenerów na Podkarpaciu, żeby utorować drogę do monopolu dwóm Ukraińcom, którzy stworzyli burdele z górnej półki robiąc Carską Rewię. Zatrudniano tancerki, które oferowały seks w totalnej dyskrecji, a w rzeczywistości w pokojach montowano kamery, gdzie nagrywano polityków, biznesmenów, księży i celebrytów. Na koniec dnia te materiały zostały przejęte przez obce służby, żeby sterować sytuacją polityczną w Polsce przed wyborami. Policjanci zamienili się z łowców w zwierzyny, które te nagrania chciały wyciągnąć – mówił w lutym Patryk Vega w Radiu ZET.

Afera podkarpacka jest związana z braćmi Rysicz z Ukrainy, którzy doprowadzili do zmonopolizowania rynku agencji towarzyskich na Podkarpaciu. W latach 2004-2017 mieli oni handlować kobietami i pod przykrywką pracy w Polsce zmuszali je do prostytucji. W sprawę zamieszane jest m.in. rzeszowskie CBŚP, a także CBA. Funkcjonariusze tych biur przyjmowali łapówki w zamian za ochronę seksbiznesu sutenerów – braci z Ukrainy.

Kadr z filmu

video: youtube.com / Patryk Vega
źródło: Radio Zet / red.

06-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)