REKLAMA
REKLAMA

Pożar przedsiębiorstwa produkującego węgiel drzewny! (FOTO)

W ostatnim dniu maja, w godzinach popołudniowych, w hali produkcyjnej – przedsiębiorstwa produkcji węgla drzewnego w Uhercach Mineralnych, doszło do pożaru. W działaniach brało  udział kilkanaście jednostek ratowniczo-gaśniczych.

– 31 maja 2020r. w godzinach 15:30 do 23:30 nasza jednostka operacyjno-techniczna uczestniczyła w akcji gaszenia pożaru w hali produkcyjnej-przedsiębiorstwa produkcji węgla drzewnego w Uhercach Mineralnych – czytamy na Facebook,  OSP Uherce Mineralne.

Po akcji przyszedł czas na „porządki”. 

– Wyczyszczono i umyto pojazdy bojowe, węże, ubrania specjalne i wyposażenie ratowników. Jednostka jest gotowa do działań ratowniczych. Pracom porządkowym przyglądały się dzieci i młodzież. Może już za kilka lat będą czynnie uczestniczyć w życiu naszej jednostki. Zapraszamy! – piszą w kolejnym poście strażacy. 

foto: OSP Uherce Mineralne

Siły i środki na miejscu działań (za: OSP KSRG  Srednia Wieś): JRG Lesko x3, OSP KSRG Uherce Mineralne x2, OSP KSRG Olszanica, OSP KSRG Stefkowa, OSP KSRG Myczkowce, OSP Bezmiechowa Dolna, OSP KSRG Średnia Wieś, JRG Łańcut Samochód Specjalny z Aparatami ODO, JRG Ustrzyki Dolne i JRG Sanok dostarczenie zapasowych butli z powietrzem. Patrol Policji. Zabezpieczenie w KP PSP w Lesku: OSP KSRG Łukawica, OSP KSRG Średnia Wieś.

foto: OSP KSRG Średnia Wieś

foto: OSP Olszanica

02-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)