REKLAMA
REKLAMA

REGION: Zaginęła 12-letnia Wiktoria

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionej Wiktorii Stefanowskiej. 12-letnia mieszkanka Czelatyc w czwartek, 20 lutego br. około godz. 15.30 wyszła z domu swojej cioci, zamieszkałej w Czelatycach. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu prowadzą czynności poszukiwawcze w związku z zaginięciem 12-letniej Wiktorii Stefanowskiej, mieszkanki Czelatyc. 20 lutego, około godz. 15.30 dziewczynka wyszła z domu swojej cioci zamieszkałej w Czelatycach i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, nie skontaktowała się też z rodziną.

Rysopis poszukiwanej: wzrost 155 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy koloru ciemny brąz, długie, proste, oczy niebieskie, twarz owalna. W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę zieloną – moro z różowym kapturem obszytym futerkiem, spodnie dresowe czarne, granatowe buty sportowe, granatowa czapka.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w odnalezieniu dziewczynki proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu pod nr tel. 16 6240310 albo najbliższą jednostką policji pod nr 112.

KPP Jarosław

21-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)