REKLAMA
REKLAMA

Szok! Suczka z martwymi szczeniakami znaleziona w kompostowniku (UWAGA DRASTYCZNE ZDJĘCIA)

ORZECHÓWKA / LESKO/ PODKARPACIE. Pracownicy schroniska dla bezdomnych psów „Wesoły Kundelek” z Leska zostali wezwani do miejscowości Orzechówka w gminie Jasienica Rosielna. Na miejscu znaleźli suczkę z martwymi szczeniakami leżącą w kompostowniku.

Czasami nasza praca śni nam się po nocach, a podobno nic nie przeraża weterynarza. Takie widoki jak dzisiejsze zgłoszenie pozostaje w pamięci. Sunia oszczeniła się na kompostowniku. Wszystkie młode zmarły z wychłodzenia. Miejscowość Orzechówka gm Jasienica Rosielna – informują na Facebooku pracownicy schroniska dla psów „Wesoły Kundelek”.

Sunią zaopiekowało się już schronisko. Jest bezpieczna, wykąpana i znajduje się w ciepłym miejscu, jednak wciąż widać w jej oczach smutek i strach. Teraz schronisko poszuka dla niej nowego właściciela.

AKTUALIZACJA: 5 lutego, godzina 13:56

Nie wiemy kto jest właścicielem. Sunia została znaleziona, jest już zabezpieczona i przebywa w naszym schronisku – informuje schronisko.

źródło: Schronisko dla psów „Wesoły Kundelek” – Fundacja / Facebook, Rzeszów24.pl

05-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)