REKLAMA
REKLAMA

Tłumy na Strajku Kobiet w Sanoku! (VIDEO, FOTO)

Tłumy na Strajku Kobiet w Sanoku! (VIDEO, FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Protesty kobiet, które odbywają się w całej Polsce są pokłosiem wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który zakazuje tzw. aborcji eugenicznej. W środowy wieczór, podobny marz odbył się także w Sanoku.


28-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się

Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

hipokryci z PiS 2020-10-28 22:45:32
0 2
SOSW w Sanoku pokazuje jak PiS kocha dzieci niepełnosprawne i w jakich warunkach je trzyma i jak pomaga dzieciom niepełnosprawnym i ich rodzinom
Odpowiedz
dziecko szczęścia2020-10-28 23:56:47
3 1
one bluźnią robiąc błędy ortograficzne, to jest ten rodzaj upadku.
Odpowiedz
Do komendanta policji 2020-10-29 02:46:17
3 1
Czy nasz dzielna policja wystawiała mandaty za skupiska powyżej 5 osób i brak maseczek ?
Odpowiedz
Do tych cymbałów, którzy mają średniowiecze w swoich pustych łbach2020-10-29 10:00:45
0 3
Po pierwsze: jak bardzo ograniczonym trzeba być, by sądzić, że chodzi o aborcję? Chodzi o prawo do decydowania o sobie i swoich życiu. Płód to jeszcze nie życie - dopóki nie czuje to nie można go nazwać istotą żyjącą, czyli do 12 tygodnia jego nazwijmy to „życia” kiedy to wykształca się układ nerwowy. Odsyłam do badań lekarskich i, co ważniejsze dla was zaściankowi katole, którzy nie macie bladego pojęcia czym jest medycyna, do waszej księgi, której nigdy nie przeczytaliście - Biblii. Tam również zawarta jest definicja życia. Po drugie: dziwię się tym ubezwłasnowolnionym przez swoich mężów, a może raczej osobistych bokserów, żonom, które zawzięcie bronią ICH poglądów. A później taki facecik z podkulonym ogonem ucieka od żoneczki kochanej, bo się niepełnosprawne dziecko urodziło, albo co gorsza, żona poroniła, bo dostała strzała w brzuch od kochanego mężusia. To była całkowicie legalna aborcja, co nie? :)) Po trzecie: coś jest chyba z ludźmi nie tak, że jak pan prezes powiedział, żeby bronić kościołów to poszli i bronili. A to byli zagorzali przeciwnicy pisu! A na strajku nic się z żadnym kościołem nie stało! Debili wykluczamy z udziału, są to pojedyncze incydenty i tu jestem za tym, by ich pacyfikować - nikt nie ma prawa do niszczenia czyichś obrządków i cudzego mienia! Żądamy szacunku, wolności i równego traktowania. Tylko tyle i aż tyle. A bojówka powinna w kołchozach robić za karę. No i po ostatnie: psioczycie na nastki, które przyszły na strajk. Nie macie za grosz wyobraźni, że te nastki, kiedy zostaną zgwałcone nie mają żadnego prawa, żeby przerwać swoją dozgonną torturę patrząc na podobiznę faceta, który ją upokorzył. Albo że nie będzie miała życia w domu. Na pewno pojawią się głosy, które przekartkują „mondre” cytaty z wiki i wrzucą coś w stylu „trzeba było myśleć co się robiło”. A ty kapucynie jeden z drugim byłeś taki cwany, że nie robiłeś nic tylko byłeś posłuszny, jak baranek swoim rodzicom, a może raczej oprawcom, że wpoili tobie taki dyrdymały do głowy? Jak matka powiedziała „nie rób tak” to i tak jej nie posłuchałeś, ale jak ojciec wyciągnął kabel od prodiża to nagle grzeczny chłopiec? Daliście się nabrać drodzy ludzie w kolejną wojenkę polityczną pana prezesa. Jak gołębie, którym rzuca się ziarno na rynku. Wyrywają je sobie z dziobów, byleby moja racja była.
Odpowiedz
\"Eugenika w imię postępu\"2020-10-30 22:09:46
0 0
obejrzyj ten film YouTube nr: M9nae58k31Y . Uzupełnij swoją wiedzę o eugenice i początkach życia człowieka , bo to da Ci możliwość przemawiania do szerszego grona niż tylko do tych cymbałów, którzy mają średniowiecze w swoich pustych łbach.
xxyyzz2020-10-29 14:58:25
2 1
A ja myślałam, że w Sanoku nie ma debili. Jednak myliłam się, są i to sporo.
Odpowiedz
xxyyzz2020-10-29 15:16:12
2 1
Będziesz miała jedna z drugą moje ciało , moja sprawa jak za dwa tygodnie okaże się, że jesteś chora a w szpitalu miejsca dla ciebie zabraknie, my ci powiemy - twoje ciało, twoja sprawa.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)