REKLAMA
REKLAMA

Barcelona im nie straszna. Kolejne doświadczenia młodych piłkarzy Akademii (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Piłkarze Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok z rocznika 2013 wzięli udział w turnieju towarzyskim w Krakowie, gdzie zmierzyli się z zespołem jednego z najpopularniejszych klubów świata – Barcelony. Młodzi zawodnicy zebrali cenne doświadczenia i mimo porażki z utytułowanym rywalem pokazali dobrą grę.

Mali zawodnicy z Sanoka zebrali kolejne piłkarskie doświadczenie z mocnymi zespołami z całej Polski w tej kategorii wiekowej. Barca Academy im nie straszna chociaż trema była. Ostatecznie przegrywamy 0:3 po dobrym meczu. Po kilku słabszych i po kilku lepszych meczach ugrywamy trzynastą pozycję w turnieju tuż za Piastem Gliwice. Już sam wyjazd siedmiolatków samych bez rodziców do Krakowa był nie lada wydarzeniem, a mecze ze znanymi z telewizji zespołami to już wisienka na torcie – czytamy w komunikacie AP po zawodach.

Już za miesiąc drużyna z rocznika 2013 ponownie zagra w mocno obsadzonym turnieju. Tym razem będzie to Górnik PRO-CUP.

Akademia Piłkarska WIKI Sanok 2013:

Mateusz Gagatko, Artur Janiec, Lena Furdak, Piotr Tarapacki, Łukasz Sieradzki, Miłosz Szajna, Mateusz Ćwikła, Gabriel Kulon, Karol Stojowski, Max Czopor, Wojciech Wasłowicz, Filip Grudzień.
Trener: Jakub Gruszecki, Marcin Siwiński. Kierownik: Dariusz Sieradzki.

źródło i foto: Akademia Piłkarska WIKI Sanok / Fb

09-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)