REKLAMA
REKLAMA

Esanok.pl, Rzeszow24.pl poszukuje współpracowników

SANOK / PODKARPACIE. W związku z rozwojem portalu Esanok.pl oraz grupy portali P24.pl poszukujemy współpracowników zarówno do redakcji jak i do biura obsługi klienta.

Ostatnie miesiące i lata to dla naszej Firmy czas znaczących wzrostów jeśli chodzi o zasięg przekazywanych treści i informacji.

Rozwija się portal Esanok.pl oraz mniejsze serwisy należące do grupy P24.pl. Efektem jest między innymi kontynuacja współpracy z dotychczasowymi Klientami i zaufanie, którym obdarzają nas nowi kontrahenci.

Nasz kanał na YouTubie – tvPodkarpacie.pl zanotował przyrost liczby subskrybentów o ponad 300% i aktualnie może się pochwalić ponad 70 tysiącami użytkowników obserwujących kanał. Prężnie działa również drugi z naszych kanałów – tvPolska.pl, obecnie cieszy się zainteresowaniem prawie 6 tys. subskrybentów.

To ogromna nobilitacja i motywacja do pracy, ale również dodatkowe wyzwania i zadania.

Dlatego też zachęcamy do dołączenia do naszej redakcji oraz do zespołu biura obsługi klienta.

Poszukujemy osób, które zajmują się nagrywaniem filmów, fotografią lub pisaniem tekstów, a także komunikatywnych, kreatywnych i otwartych osób, które mogłyby zająć się utrzymywaniem dobrych relacji z naszymi klientami, a także pozyskiwaniem nowych.

Proponujemy elastyczne godziny pracy, w młodym i energicznym zespole!

Możliwa praca zdalna!

Współpracowników poszukujemy nie tylko na terenie powiatu sanockiego, ale również powiatów: leskiego, bieszczadzkiego, brzozowskiego, krośnieńskiego i rzeszowskiego a także w Warszawie!

Oferty z CV prosimy przesyłać na adres: biuro@p24.pl

ZAPRASZAMY!

grafika poglądowa

13-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym: