REKLAMA
REKLAMA

Koniec przerwy reprezentacyjnej – wracamy na ligowe boiska!

Przerwa reprezentacyjna nigdy nie jest ulubionym momentem dla typerów z zakładów bukmacherskich. W tym przypadku mam jednak dobrą wiadomość, ponieważ właśnie dobiegła ona końca i możemy wrócić na boiska Ekstraklasy. W najbliższej kolejce z pewnością nie zabraknie emocji, a hitowo zapowiada się rywalizacja Rakowa z Lechem Poznań. Przeczytaj artykuł!

Raków Częstochowa vs Lech Poznań

Spotkanie Rakowa Częstochowa z Lechem Poznań jest zapowiadane jako hit najbliższej kolejki. W ofercie zakładów bukmacherskich ta rywalizacja cieszy się ogromnym zainteresowaniem i nic dziwnego, w końcu mówimy o topowych zespołach Ekstraklasy.

Raków Częstochowa w obecnym sezonie nie zaliczył udanego początku rozgrywek, jednak serię gorszych wyników można zrzucić na karb udziału w eliminacjach europejskich pucharów. Wicemistrz Polski na ten moment wywalczył 7 punktów czterech rozegranych rywalizacjach. Aż dwa mecze ligowe Rakowa zostały przełożone, co z pewnością ma wpływ na ich aktualną sytuację. W przypadku nadrobienia tej sytuacji mogą wskoczyć nawet na drugą pozycję w tabeli, a jeśli uda im się wygrać z Lechem, to matematycznie będą mieli szansę również na pozycję lidera. Raków Częstochowa do tej pory zwyciężył w dwóch z trzech rozegranych rywalizacji domowych z Lechem Poznań. Warto również podkreślić, że Częstochowianie nie przegrali z tym przeciwnikiem w trzech poprzednich rywalizacjach.

Zakłady bukmacherskie – jeśli chcesz, sprawdź ofertę!

Ekipę z Poznania czeka bardzo trudna rywalizacja wyjazdowa, jednak wszyscy typerzy, którzy lubią bawić się statystykami, z pewnością zauważyli, że Lech w obecnej kampanii wygrał wszystkie delegacje, a punkty tracił tylko na swoim obiekcie. W ostatniej kolejce ligowej podopieczni Macieja Skorży uratowali punkt w domowej rywalizacji z Pogonią Szczecin, gdzie przegrywali aż do 96 minuty. Był to pokaz charakteru godny zespołu, który celuje w walkę o mistrzostwo Polski.

Zakłady bukmacherskie

Faworytem tego spotkania w opinii zakładów bukmacherskich jest Raków Częstochowa. Wicemistrz Polski miał dwa tygodnie, aby odpowiednio przygotować się do tej rywalizacji i można zakładać, że Marek Papszun zdecyduje się na wystawienie najmocniejszego składu. Raków nie bierze już udziału w europejskich pucharach, dlatego rotacje w wyjściowej jedenastce z pewnością się zakończyły.

Lech Poznań w obecnej kampanii prezentuje się doskonale, dlatego też nic dziwnego, że wiele osób zapowiada tę potyczkę, jako prawdziwy hit Ekstraklasy. Faworytem są gospodarze, jednak goście nie stoją na straconej pozycji. Różnice w kursach są tutaj bardzo małe, co powinno wskazywać na wyrównane widowisko. Interesującym typem na to spotkanie będzie dla mnie opcja -2,5 gola, w której liczymy na mało bramek i nie wskazujemy strony. Moim zdaniem jest to odpowiednie wyjście z tej trudnej sytuacji. Jednak sport bywa nieprzewidywalny, czasem ostatnie sekundy meczu mogą zmienić bieg wydarzeń.

Wiki Sanok wygrywa – sprawdź podsumowanie meczu!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

10-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym: