REKLAMA
REKLAMA

Niebezpieczne skrzyżowanie w Sanoku. Wybudować rondo? (ANKIETA, FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Do naszej redakcji wpływają pierwsze prośby o interwencje, sygnały Internautów dotyczące „bolączek” dnia codziennego. Przypominamy jednocześnie o akcji, którą rozpoczynamy: Sanocka mapa interwencji i problemów. Ale do rzeczy. Nasz Czytelnik zgłasza problem częstych wypadków i kolizji na skrzyżowaniu ulic: Dmowskiego, Jana Pawła II i II Pułku Strzelców Podhalańskich w Sanoku.

Apeluje on o podjęcie działań, które wpłyną na poprawę bezpieczeństwa na wspomnianym skrzyżowaniu.

– Aby zmniejszyć liczbę kolizji, trzeba tu zastosować ruch okrężny, który jest o wiele wygodniejszy i bezpieczniejszy!

Wymienione ulice mają trzech zarządców: Dmowskiego to droga wojewódzka, Jana Pawła II to ulica powiatowa, z kolei II Pułku Strzelców Podhalańskich jest ulicą miejską.

Grafika poglądowa

Do zarządców dróg wysłaliśmy zapytanie w tej kwestii. O przekazanie danych dotyczących kolizji i wypadków na tym skrzyżowaniu wystąpiliśmy do Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

Jakie jest Państwa zdanie w tej sprawie? Potrzebne jest rondo na tym skrzyżowaniu?

28-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się

Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

WK2021-11-28 12:33:32
0 0
W całej Europie buduje się ronda, po to, by zlikwidować korki. Na tym skrzyżowaniu wiecznie dochodzi do kolizji, dziwią mnie komentarze osób, które piszą, że przysporzy to rozwiązanie więcej kłopotów, nieprawda.... Samochody nie będą pędzić, zniknkną korki z ulicy J.P. a przede wszystkim nie będzie kolizji. Kto tego nie rozumie, nie jest kierowcą albo nie ma pojęcia, czym jest rondo.
Odpowiedz
do Kierowca z Krosna2021-11-28 21:44:13
0 0
tak infrastruktura rond w Krosnie jest mega zwłaszcza jadąc podwalem w stronę PSP. Te małe rąda tak ulatwily ruch ze co drugi kierowca z krosna przecina je jak przez skrzyżowanie równolegle
Odpowiedz
do Kierowca z Krosna2021-11-28 21:44:25
0 0
tak infrastruktura rond w Krosnie jest mega zwłaszcza jadąc podwalem w stronę PSP. Te małe rąda tak ulatwily ruch ze co drugi kierowca z krosna przecina je jak przez skrzyżowanie równolegle
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)