REKLAMA
REKLAMA

Niebezpiecznie na skrzyżowaniu. Samochód uderzył w budynek (ZDJECIA)

POSADA ZARSZYŃSKA / PODKARPACIE. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 12 w Posadzie Zarszyńskiej. W zderzeniu samochodu dostawczego oraz osobówki ucierpiały trzy osoby.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Browarnej i Beskidzkiej. – Jest to punkt niebezpieczny, na którym już wielokrotnie dochodziło do wypadków i kolizji. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi i zachowanie bezpieczeństwa dla poruszających się na trasie w kierunku Odrzechowej – apelują strażacy ochotnicy z Zarszyna.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Ford nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Fiat, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Trzy osoby (kierujący pojazdami i pasażerka fiata) doznały obrażeń i zostały przewiezione karetką pogotowia do szpitala. Na szczęście odniesione obrażenia okazały się niegroźne. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Dalsze czynności prowadzi Posterunek Policji w Besku – przekazuje kom. Monika Hędrzak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

foto: KP PSP Sanok

20-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)