REKLAMA
REKLAMA

Renowacja stołówki dla sanockiej szkoły? Potrzebne Wasze głosy!

SANOK / PODKARPACIE. Szkoła Podstawowa nr 9 bierze udział w akcji Kolorowe Stołówki Amica. Może wygrać nagrodę główną, czyli renowację stołówki szkolnej o wartości 80 000 zł. Miejsce II i III otrzyma voucher o wartości 5 000 zł na wyposażenie jadalni w sprzęt AGD marki Amica. Aby sięgnąć po nagrodę, potrzebne są Państwa głosy. Można je oddawać do 15 maja.

Aby oddać głos na szkołę, należy założyć konto, jedyne dane potrzebne do tego to adres email, imię i nazwisko na stronie internetowej: http://kolorowestolowki.amica.pl.

Jedna zalogowana osoba może oddać jeden głos dziennie.

Aby zdobyć dodatkowe głosy można także wziąć udział w promocji Kolorowe Stołówki i kupić produkt premiowany w terminie realizacji akcji.

Głosować mogą rodzice, nauczyciele, wszyscy, którzy chcą zmienić wygląd naszej stołówki!

Gorąco prosimy o wsparcie, potrzebujemy Waszych głosów!

Głosowanie trwa do 15.05.2021.

Dziękujemy z całego serca za oddane głosy.

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 9


Zwycięskie placówki, które zbiorą najwięcej głosów – w swojej kategorii (szkoły do 150 uczniów, szkoły do 350 uczniów i szkoły powyżej 350 uczniów) zostaną nagrodzone metamorfozą szkolnej stołówki.

Architekci zaprojektują stołówkową przestrzeń na nowo, wprowadzając kolor, tam gdzie go brakowało i ożywiając wnętrze, aby stało się przytulne, przyjazne i iskrzące kolorami!

foto (2): poglądowe / Kolorowe Stołówki Amica


Przypominamy, że pomoc, mobilizacja i zaangażowanie sanoczan już raz poskutkowały zdobyciem głównej nagrody. Chodzi oczywiście o Podwórko NIVEA, które powstało przy Przedszkolu nr 2 w Sanoku (ul. Sadowa). Akcji od początku patronował portal Esanok.pl.

SANOCZANIE jesteście wielcy! MAMY PODWÓRKO!

SANOK: Podwórko Talentów już otwarte. Radość dzieci nie miała końca! (FILM, ZDJĘCIA)

źródło: materiały nadesłane

22-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)