REKLAMA
REKLAMA

Atak wilków: Nie pomógł pastuch. „Boimy się!” (ZDJĘCIA 18+)

JAĆMIERZ, GMINA ZARSZYN / PODKARPACIE.Na skrzynkę mailową otrzymaliśmy kolejne drastyczne zdjecia zagryzionego bydła w bardzo bliskiej odległości od domów. Do zdarzenia doszło w środę (28 września), w godzinach porannych w Jaćmierzu (gmina Zarszyn). – Boimy się o życie dzieci oraz swoje – alarmują mieszkańcy.

Do ataku doszło w godzinach porannych w odległości około 50-60 m od najbliższych zabudowań. Wataha wilków zagryzła półrocznego cielaka. – Krowy zostały wygnane przed godziną siódmą rano. Właściciele około południa pojechali na pastwisko z wodą. Wtedy też znaleźli zagryzionego cielaka – relacjonuje nam świadek zdarzenia.

Warto zaznaczyć, że pastwisko było ogrodzone pastuchem. To jednak nie okazało się przeszkodą dla drapieżników. – Boimy się o życie dzieci oraz swoje – stwierdza zdecydowanie nasz rozmówca.

Według informacji, które udało się nam uzyskać w Urzędzie Gminy w Zarszynie w tym roku kilka razy odbierano sygnały od mieszkańców o bliskich spotkaniach z wilkami czy o zagryzionych psach.

Grafika poglądowa

Do sprawy powrócimy.

DRASTYCZNE ZDJĘCIA

foto: nadesłane


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOCZEK. Atak wilków 30 m od domu. Zagryziona łania (DRASTYCZNE ZDJĘCIA)

02-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Ewa2022-09-30 15:30:01
0 0
Ludzie będą jeść robaki jak już wilki zjedzą krowy i owce
Odpowiedz
rządzą nami idioci 2022-10-02 17:23:41
1 0
zezwolą na odstrzał dopiero jak wilki zagryzą dziecko
Odpowiedz
Chciała żeby ją wilki zagryzły2022-10-02 19:06:41
0 0
była taka panna co kochała wilki, czyli eko-terrorystka , co chciała żeby ją właśnie tak jak tę krowę zagryzły w imię tego żeby przeżyły. No to teraz ma adres gdzie się wystawić.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)