REKLAMA
REKLAMA

[OGLĄDAJ NA ŻYWO] Wielka manifestacja w Rzeszowie! STOP CENZURZE, STOP SEGREGACJI SANITARNEJ! tvPolska.pl

[OGLĄDAJ NA ŻYWO] Wielka manifestacja w Rzeszowie! STOP CENZURZE, STOP SEGREGACJI SANITARNEJ! tvPolska.pl

tvPolska.pl Dnia 15 stycznia o godzinie 14:00 w Rzeszowie odbędzie się wielka manifestacja. Jej celem jest okazanie sprzeciwu wobec dramatycznej sytuacji panującej w Polsce.

Rośnie sprzeciw wolnych Polaków wobec zamordystycznych obostrzeń i restrykcji, które rząd wprowadza równie wytrwale, co bezprawnie. Już jutro, w sobotę 15 stycznia na Rynku Głównym w Rzeszowie odbędzie się protest ludzi, którzy mają dosyć medialnej propagandy i „nowej normalności”. Manifestacja ma zgromadzić wszystkich Polaków, którzy nie godzą się na segregację ludzi na lepszych i gorszych, jak i stanowczo sprzeciwiają się sanitarnej dyktaturze.

Manifestacja odbędzie się pod kilkoma jakże aktualnymi hasłami: „Stop Lockdown”, „Stop Segregacji Sanitarnej”, „Stop Przymusowi Szczepień Przeciw Covid-19”. Wszystkie te hasła wielokrotnie znalazły się na transparentach Polaków protestujących przeciwko restrykcjom i walczących o wolność i normalność.

Rzeszowski prostest poprowadzi pani Karolina Pikuła z tvPolska oraz tvPodkarpacie, dobrze znana Polakom z wcześniejszych, anty-lockdownowych zgromadzeń i manifestacji. Swoją obecność zapowiedział poseł na Sejm RP, Grzegorz Braun, gorący orędownik wolności oraz swobód obywatelskich, od dawna walczący m.in. z bezprawnym nakazem maskowania. Gośćmi specjalnymi będą również Sebastian Pitoń, znany w całym kraju inicjator Góralskiego Veta, oraz Grzegorz Płaczek, działacz nieustępliwy w swoich staraniach o przywrócenie Polakom normalności.

Nie zabraknie również wybitnego medyka, jakim jest dr Agata Osiniak, która kilkukrotnie gościła już na antenie tvPolska.pl . Specjalistka w dziedzinie medycyny rodzinnej wielokrotnie poruszała temat szkodliwości preparatów przeciwko COVID-19. Kolejnnymi gośćmi są Adam Kania, Jacek KotulaTomasz Wolan oraz raper Maskit.

Po manifestacji, o godzinie 16:00, odbędzie się z kolei spotkanie autorskie Marcina Roli oraz Wojciecha Sumlińskiego. Zainteresowani mogą udać się do hotelu Bristol, na ulicy Mikołaja Kopernika 12. Wstęp jest całkowicie wolny i każdy zainteresowany będzie mile widziany.

Źródło: tvPolska.pl

ZOBACZ TAKŻE:

KONFEDERACJA: Hipokryzja posłów PiS! Chcą szczepić wszystkich, tylko nie siebie!     tvPolska.pl

15-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się

Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Dlaczego ludzie w Polsce umierają ??????2022-01-15 08:54:26
0 0
Dlaczego ludzie w Polsce umierają ?????? Bo jedzą zatrutą żywność z marketów zawierająca pestycydy i chemiczne dodatki wiec zabijają odporność i umierają . Żyją w ciągłym stresie i jak zachorują nie maja pomocy
Odpowiedz
ZDRODNIE przeciwko ludzkości się nie przedawniają !!!! Konfederacja już organizuje NORYMBERGE 2.02022-01-15 08:57:18
0 0
każdy zbrodniarz który dopuścił się zbrodni na Polakach i nie ważne czy to profesor, lekarz, poseł czy policjant zostanie przez niezawisłe sądy ukarany !!! ZDRODNIE przeciwko ludzkości się nie przedawniają
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)