REKLAMA
REKLAMA

Kolejna ustawka pod szkołą! Atak kastetem! NOWE VIDEO, ZDJĘCIA

Kolejna ustawka pod szkołą! Atak kastetem! NOWE VIDEO, ZDJĘCIA

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Otrzymaliśmy kolejne nagranie, które może mieć związek z bójką nastolatek, o której pisaliśmy kilka dni temu i którą zainteresowały się ogólnopolskie media. Tym razem, widzimy wymianę ciosów pomiędzy dwoma chłopakami tuż pod szkołą w centrum Brzozowa! Jeden z młodych mężczyzn atakuje drugiego z zaciśniętym w dłoni kastetem! Publikujemy VIDEO oraz ZDJĘCIA.

Do skandalu, o którym dowiedziała się cała Polska doszło 5 października br. w Brzozowie. O bójce dwóch nastolatek szybko dowiedziała się nie tylko lokalna społeczność, ale i szersza publiczność za sprawą ogólnopolskich mediów.

Przypomnijmy, że zaraz po zdarzeniu w sieci pojawiło się kilka filmików prezentujących całe zajście. Widać na nich szarpaninę dwóch nastolatek. Młode kobiety okładają się bez opamiętania, a jedna z nich używa kastetu! Padają wyzwiska i mnóstwo niecenzuralnych słów. Wszystkiemu przygląda się tłum gapiów. Większość, zamiast zareagować, tylko nagrywa całe zajście, dopingując walczące nastolatki.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że pomiędzy dwiema nastolatkami, 15 i 17-latką, doszło do szarpaniny. 15-latka doznała lekkich obrażeń ciała. W związku z zajściem, zatrzymane zostały dwie osoby, 17-latka i 17-latek, oboje mieszkańcy powiatu brzozowskiego – przekazywała nam asp. Joanna Baranowska, p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

Jak udało nam się dowiedzieć, obie usłyszały zarzuty.

17-latka usłyszała zarzut uszkodzenia ciała. Czyn miał charakter chuligański. Za jego popełnienie grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. Z kolei 17-latek usłyszał zarzut udzielenia pomocy w tym przestępstwie, za co grozi taki sam wymiar kary – mówiła nam w piątek asp. Joanna Baranowska.

Trwają również czynności zmierzające do identyfikacji osób, które nie udzieliły pomocy pokrzywdzonej.

O sprawie informowaliśmy tutaj:

BRZOZÓW. Brutalna bójka dwóch nastolatek! Wyzwiska, kastet, tłum gapiów (VIDEO, ZDJĘCIA)

Bójka nastolatek. Zatrzymanej 17-latce grożą dwa lata więzienia! Co grozi gapiom? (NOWE INFORMACJE)


W materiale video, który trafił do naszej redakcji zamazaliśmy obraz oraz usunęliśmy dźwięk. Na film nałożono ograniczenie wiekowe i jest on dostępny tylko w YouTube.

Do naszej redakcji trafił kolejny filmik, który może mieć związek z opisywanym zdarzeniem z 5 października.

Trudno powiedzieć, kiedy się to wydarzyło. Widać natomiast, że to jest centralnie na wejściu do szkoły ekonomicznej w Brzozowie, naprzeciwko liceum w Brzozowie – pisze nasz Czytelnik, od którego otrzymaliśmy film.

Dodajmy, że w tle widać Brzozowski Dom Kultury. Można zakładać, że wszystko działo się rano lub w środku dnia.

Chodziłem do szkoły w Brzozowie 4 lata, znam te tereny. I nigdy nie było czegoś takiego, żeby ktoś na kogoś wyskakiwał z kastetem do bójki – pisze Internauta.

Pomiędzy dwoma młodymi mężczyznami dochodzi do kłótni. W pewnym momencie jeden z nich atakuje drugiego. Dochodzi do bójki, obaj wymieniają ciosy. We wcześniejszych fragmentach nagrania, na dłoni jednego z chłopaków wyraźnie widać kastet.

Znów całemu zajściu przygląda się grupa gapiów. Jedna z dziewczyn próbuje nie dopuścić do bijatyki, ale ostatecznie się to nie udaje.

W materiale video z nagłówka, który trafił do naszej redakcji zamazaliśmy obraz oraz usunęliśmy dźwięk.

Do sprawy wrócimy.

screeny z filmu / nadesłane

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK. Dzikie wysypisko nad Sanem. Plastikowe części samochodowe (ZDJĘCIA)

foto: SSR w Sanoku – Facebook


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

10-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)