REKLAMA
REKLAMA

Stop segregacji sanitarnej i obowiązkowi szczepień! Wielka manifestacja! (OGLĄDAJ NA ŻYWO)

Stop segregacji sanitarnej i obowiązkowi szczepień! Wielka manifestacja! (OGLĄDAJ NA ŻYWO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Już w najbliższą sobotę (15 bm.) na rzeszowskim Rynku odbędzie się wielka manifestacja, w której wezmą udział osoby, które są przeciwne obowiązkowi szczepień, wprowadzaniu segregacji sanitarnej i kolejnego lockdownu.

OKNO Z TRANSMISJĄ BĘDZIE WIDOCZNE U GÓRY EKRANU

– Ostatnia prosta i… już nigdy, przenigdy więcej nie wejdziecie do baru, nie zjecie na mieście, nie skorzystacie z komunikacji miejskiej, nie obejrzycie premiery długo wyczekiwanego filmu w kinie, nie wyślecie dzieci na wycieczkę szkolną, a sami nie pójdziecie do pracy bez aktualnej przepustki zdrowotnej. Czy takiej przyszłości chcemy? – czytamy na fanpage Stowarzyszenie Wolne Podkarpacie, fb. – Co z rzetelną edukacją młodego pokolenia? Po którym lockdownie stracimy miejsce pracy? Który booster uczyni nas wolnymi? Na szali położono naszą godność i prawa, ale teraz ruch należy do nas.

Grafika poglądowa

W Rzeszowie zjawią się politycy, działacze, dziennikarze, lekarze czy muzycy.

Udział w wydarzeniu zapowiedzieli: Grzegorz Braun – poseł na Sejm RP, Jacek Kotula – radny sejmiku wojewódzkiego, Wojciech Sumliński – dziennikarz śledczy, auto książki „Fałszywa pandemia”, Sebastian Pitoń – znany z „góralskiego veta”, Grzegorz Płaczek – fotograf, Agata Osiniak – lekarka podważająca kwestie szczepień dzieci przeciwko COVID-19, Tomasz Wołoszyn – lekarz, który podważa skuteczność szczepionek, Marcin Rola – polski bloger, youtuber i komentator polityczny, Tomasz Wolan – wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Nowej Dębie. Nie zabraknie elementów muzycznych. Wystąpi raper Maskit. Wydarzenie poprowadzi Karolina Pikuła. 

„Manifestacja Sprzeciwu Wobec Sytuacji Panującej W Kraju” rozpocznie  się w sobotę (15 stycznia) o godzinie 14:00!

Niech wybrzmi głośno ze stolicy Podkarpacia: STOP SEGREGACJI SANITARNEJ – kończą organizatorzy.

Tego samego dnia o godzinie 16:00 w Hotelu Bristol odbędzie się promocja książki Marcina Roli i Wojciecha Sumlińskiego. COVIDOWE obozy koncentracyjne w AUSTRALII! Co myśli Polonia? Strach zamiast logiki? Więcej na tvPolska.pl

13-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się

Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

ludzie myślcie - to jest do wszystkich2022-01-14 11:08:18
0 0
To że świat nie potrafi sobie poradzić z pandemią właśnie formalnie, chociaż medycznie też nie bardzo, to nie oznacza że rozwiązaniem jest Wasza agresja wobec wszystkich którzy myślą inaczej niż Wy. Można to wszystko zorganizować inaczej, mądrzej, ale nikomu (między innymi konfederatom) na tym nie zależy, bo lepiej jest Wami rządzić kiedy jesteście wzburzeni, lepiej jest Was szczuć na innych gdy jesteście w bojowym nastroju do obrony Waszych praw. Wreszcie lepiej jest Was okłamywać bo wzburzeni nie potraficie racjonalnie oceniać sytuacji. Wychodzi na to że główną i śmiertelnie niebezpieczną chorobą towarzyszącą covidowi jest głupota ludzka w wielu jak wirus wariantach niestety.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)