Karatecy z Niebieszczan mistrzami i wicemistrzami Makroregionu Południowego (ZDJĘCIA)

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W dniu 5 marca 2022 roku w Dukli odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego Karate Kyokushin, w których brało udział 246 zawodników z 35 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. UKS Karate Kyokushin Kumite Niebieszczany reprezentowali Dawid Koczera w kategorii senior – 70kg oraz Krzysztof Rycyk w kategorii junior – 65 kg.

Dawid Koczera został Mistrzem Makroregionu Południowego, wygrywając wszystkie swoje walki przed regulaminowym czasem, warto podkreślić, że Dawid przed rokiem zdobył na tych zawodach brązowy medal. Z kolei Krzysztof Rycyk został Wicemistrzem Makroregionu Południowego.

Krzysiek był bliski powtórzenia sukcesu sprzed roku, ale niestety ferwor walki finałowej zakończył się na tym, że palec przeciwnika wylądował w oku Krzyśka, co wykluczyło go z dalszej rywalizacji. Na szczęście został tylko mały siniak i wszystko skończyło się dobrze. Dodam, że bardzo cenne są sukcesy, które zawodnicy powtarzają, bo świadczą one o tym, że oni cały czas pracują i nie poprzestają na jednym wygranym turnieju. Obaj zasłużyli oraz wypracowali wczorajsze medale i najważniejsze, że są gotowi do dalszej pracy, którą rozpoczynamy już od przyszłego tygodnia. Dziękujemy naszym kibicom za wsparcie i doping – mówi Anna Czaban wiceprezes klubu UKS Karate Kyokushin Kumite Niebieszczany.

źródło: materiały nadesłane

Atak nożownika na Podkarpaciu! Podejrzany to 14-latek! Zginął młody mężczyzna!

Zdjęcie poglądowe

Wojsko Polskie apeluje: ”Cisza sprzyja powodzeniu operacji”

Prezydent Andrzej Duda na Podkarpaciu (FOTO)

Kolejne pociągi z uchodźcami jadą w głąb kraju (VIDEO, FOTO)

Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112