REKLAMA
REKLAMA

ZAŁUŻ: Nowa droga już zniszczona! (ZDJĘCIA)

ZAŁUŻ / PODKARPACIE. Długo wyczekiwany remont drogi powiatowej w Załużu doczekał się szczęśliwego finału. Niezrozumiałe jest jednak to, ze dosłownie kila tygodniu po zakończeniu prac nawierzchnia już jest zniszczona! – Przy ruinach Zamku Sobień na kilkudziesięciu metrach doszło do „zdarcia” asfaltu – alarmuje Internauta. Zadanie było realizowane w drugiej połowie 2022 roku.

Zapytanie w tej sprawie wystosowaliśmy do zarządcy drogi. Czy zna on sprawę i ewentualnie sprawcę? Jakie kroki zostaną podjęte w tej kwestii? Po otrzymaniu odpowiedzi opublikujemy ją na naszej stronie!

Inwestycję realizowało Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o.o. z Sanoka. Wartość realizowanego przez Powiat Sanocki zadania wyniosła 6 mln 900 tys. zł z czego 3 mln 855 tys. zł stanowiło dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, a 500 tys. zł to wsparcie z Nadleśnictwa Brzozów.

Wykonana została nowa nawierzchnia na długości 2 630 metrów, chodnik na długości 540 metrów, 16 zjazdów indywidualnych i publicznych o nawierzchni bitumicznej i z kostki betonowej, 15 miejsc postojowych. Utwardzono zostaną pobocza na szerokości 75 cm. Powstało także oznakowane i oświetlone przejście dla pieszych.

Grafika poglądowa.

26-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

ZŁA OBSLUGA 2023-01-26 13:38:20
0 0
Patrząc na zdjęcia bardzo prawdopodobne jest zniszczenie drogi przez jakieś auto ciężarowe które nie mogło podjechać pod górę i mielilo w miejscu kołami . Wina powinna pójść na firmę odśnieżającą ktorą znowu zima niby zaskoczyła i nie posypali na czas .
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)