Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatni tydzień
 2. Oto drodzy czytelnicy tego czegoś ( nie wiadomo czy to portal czy gazetka agitacyjna ) poniżej wpis OBIKTYWNY potencjalnego wyborcy o wyjątkowej logice - czytaj zaćmieni pały całkowite. Pan Burmistrz Miasta Sanok Zaczął wiele inwestycji i proszę dać Mu to skończyć Tak powinien wyglądać prawdziwy gospodarz Brawo dla Pana Tadeusza
 3. Egoistyczna szlachta niech sobie korki do uszu wlozy.
 4. Panie Łysy, możesz wymienić kilka tych inwestycji? Tylko o obwodnicy nie zapomnij ;-)
 5. Czy prawdą jest, że Panu Tadeuszowi obiecano posłowanie, ale coś nie pykło?
 6. Czy to prawda, że inwestycje realizowane na MOSiRze mają być oddane przed wyborami, ale nie będą w pełni skończone. Jeśli tak, to po co cokolwiek otwierać skoro nie jest zakończone. Kolejny cyrk będzie końcem roku.
 7. https://koduj24.pl/jak-burmistrz-sanoka-probuje-zapewnic-sobie-wygrana-w-wyborach-samorzadowych/
 8. Bo norme musimy wyrobic tone trawy na dzien zeby gowniarze mieli co jarac!!😄
 9. "Czy panowie muszą tak napierdalać od bladego świtu?! Że nie podbijam karty na zakładzie o siódmej rano, to już w waszym robolskim mniemaniu muszę być nierobem?! Już możecie inteligentowi jebać po uszach od brzasku! Żeby se czasem kałamarz nie pospał godzinkę dłużej kapkę od was, skoro zasnął dopiero nad ranem! I żeby się kompletnie spalił w blokach już na starcie! Grunt, że, kurwa, inteligent załatwiony na dzień cały! Wrócicie napierdalać jak siądę do pracy!" - cytat z "Dnia świra" 100/100
 10. Pan Burmistrz Miasta Sanok Zaczął wiele inwestycji i proszę dać Mu to skończyć Tak powinien wyglądać prawdziwy gospodarz Brawo dla Pana Tadeusza
 11. Panie Burmistrzu po co pan kandyduje ? Juz pan przegral.Nie masz pan grama szansy na wygrana w najblizszych wyborach.Sanok pana juz nie chce i jezeli ma pan odrobine honoru to wyjedz pan nawet dzis.Jedyny godny kandydat to pan Matuszewski.Po pierwsze nie jest w pisie wiec jest ponad ukladami a po drugie to jako nieliczny cos robi.Bo radni starosci itd to tylko stolki i nic wiecej.Byle do Listopada i Sanok bedzie dla sanoczan a nie dyktatura jakiegos typa co wszedzie z sekretarka.
 12. czy to prawda że PiS wyrzucił z pracy dzisiaj prezesa Autosanu?
 13. Ważne że syn Wacława pracuje z reszta bez znaczenia co tam Autosan ?
 14. Daj ludziom normalnie.pracować jak ty idziesz np o 8 tp której ja.zaczynasz 12?
 15. Najlepiej dac mieszczuchom kosy I po problemie,befzie wtedy cisza I spokoj. Nie dosc ze ktos za nich robi to jeszcze maja do gadania. Mieszczanstwo ze slomą w butach.
 16. Mam pytanie, czy spółdzielnia mieszkaniowa lub jej podwykonawcy nie mogliby zaczynać kosić trawę przynajmniej o godzinie 9 na osiedlu błonie ulice Kochanowskiego. Są wakacje ludzie mają wakacje i urlopy chcą odpocząć a od siódmej rano są koszone trawniki pojazdem, który jest tak głośny, że wydaje się, że przechodzi trąba powietrzna, uniemożliwia to odpoczynek nawet przy zamkniętych oknach.
 17. Widzę że towarzysze osrani po pachy dlatego nosicie koszule z długim rękawem. Czas zrobić czystke w tej fabryce dyrektorów i kierowników po podstawówce. Nie pozdrawiam.
 18. Widocznie zasady są takie, że ktokolwiek współpracując z Burmistrzem, postawi mu kontrę zostanie odstrzelony, on i jego bliscy. Gratulacje za odwagę dla tych, którzy w następnych 5 latach, chcą z nim współpracować na jego warunkach. Ja się zastanawiam jaką ma opinie w Rzeszowie i w sanepidzie gdzie pracował?
 19. Ja jestem pewna,że to co zrobił Burmistrz tylko pogorszyło jakże słabą pozycje w mieście. W Pis-ie mówią, że tak na początku naprawdę nie mieli kogo wystawić, teraz mówią że to najlepszy kandydat. A ja wam mówię że ten kandydat was pogrążył tym co uczynił z poprzez swoje decyzje. Owoce przegranej w wyborach, PiS będzie zbierał przez następne 10 lat.
 20. Ciekawy czy wyborcy wiedza kto jest Szara Eminencją która czuwa nad filtrowaniem informacji?.
 21. Nie dyskutować i broń panie Boże nie krytykować pana Naszego .
 22. Nic nie wiem w temacie. Kolega podesłał jedynie dobre darmowe poradniki z sieci: https://rodoporadnik.pl/
 23. My są związki zawodowe i lubimy kasę brać. Ludzi w dup...mieć , prezesowi lizać.
 24. To co się dzieje wokół naszej lokalnej władzy i to jakie podejmują decyzję świadczy o ludziach którzy zarządzają miastem. Już teraz możecie nie dawać pieniędzy na promocję miasta wystarczy taki Burmistrz który zrobi nam reklamę negatywna na całą Polskę
 25. A ja chciałbym się dowiedzieć, jaka rolę miał pan pióro w podejmowaniu decyzji o budowie obwodnicy, bo strasznie się tym chwali,a decyzja zapadła chyba jeszcze za poprzedniej władzy?
 26. Świetnie widać, czego burmistrz się boi. Krytyki. Komentarzy niepochlebnych. Zablokował komentarze pod artykułami UM, teraz nawet nie można pod jego kandydatura nic napisać. Chociaż to nie artykuł UM.A esanok robi, co mu pan burmistrz każe. Bo pisanie na fejsie, albo nawet lajkowanie, może się dla ludzi źle skończyć. Sanok to małe miasto.A partia nie lubi sprzeciwu.
 1. Załaduj więcej aktywności