Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Wczoraj
 2. Ja na wszy u syna który je przyniósł z przedszkola zastosowałam Seboradin Med, bardzo skuteczny, wybiło też gnidy. No i do tej pory się nie pojawiają więc jak widać dobrze chroni. Jak ktoś szuka dobrego sposobu to polecam.
 3. Ostatni tydzień
 4. Praca przy gumie i tworzywach to najgorszy syf do tego opary lakieru i klejów , opiłki metali z rozwijakow taśmy w powietrzu urządzenia mikrofalowe do wulanizacji o wysokim poziomie promieniowania może wystarczy choć byłoby więcej do pisania.
 5. Zgłaszam kandydaturę Pana pod pseudonimem Nożycoręki. Opozycja do Pana rudego ale tak samo mocne zasługi.
 6. Też poszukuje działki w okolicach Wojtostwa i Białej Góry. Niestety ogłoszeń brak.
 7. Wcześniej
 8. W ogłoszeniach na esanok jest właśnie ogłoszenie o sprzedaży działki rekreacyjnej na Kiczurach.
 9. Orientuje się ktoś czy są jakieś działki do kupienia w ogrodach działkowych w Sanoku (Krokus,kalina,wojskowy)?
 10. Śmiechu warte!!! Przez dwa lata krytykują poprzedników za "najgorszy w historii miasta" budżet( 32% zadłużenie). W ciągu trzech miesięcy wyprowadzają go na prostą, a nawet pojawia się w nim nadwyżka budżetowa. Po czym sami zadłużają miasto na trzy kolejne kadencje. Deficyt to 43 mln złotych !!! Gdzie teraz ci, którzy tak wylewali pomyje na poprzedników?!
 11. A ja mam pytanie: Dlaczego blokuje się komentarze pod wybranymi postami? Jak zauważyłem pod informacjami wychodzącymi z u.M., a także tych, które dotyczą inwestycji i działań na terenie miasta. Czyżby jedynie słuszna władza bała się opinii i głosu suwerena? Miała być dyskusja i dialog, wsłuchiwanie się w głosy mieszkańców. A co jest? Blokada komentarzy! Nawet pod porządkiem sesji Rady Miasta nie można pisać komentarzy. Kto się boi ? Czego się obawia ?
 12. Lizusy tak robią ale ich poparcie jet na nic jak za glosuje inaczej społeczność czas wyczyścić brudy kadrowe Popapranych zdrajców.aferzystów i przeciwników kraju .
 13. XXI wiek na Podkarpacie jeszcze nie dotarł? A tak pięknie obiecywano, dentysta w każdej szkole. Panie pośle Uruski, czas zająć się sprawą.
 14. W Krośnie jest pomoc ale tylko na papierze.. gościu nie usunie, nie ma znieczulenia, porażka.. lepiej odrazu do Rzeszowa jechac
 15. Ponieważ władze miasta i powiatu są antyspołeczne i anty obywatelskie, a jeszcze nie wszyscy się o tym przekonali osobiście, to komentarze należy blokować. Przecież zbliżają się wybory.
 16. Może gdy pana starostę zaboli ząb mądrości, wpadnie na jakiś koncept ;-) W Sanoku jest kilku stomatologów, więc dlaczego nie zorganizują prywatnej pomocy świąteczno-nocnej na zasadzie dyżurów? Myślę, że przy rozsądnej cenie pacjentom nie będzie się opłacało jechać do Krosna, gdzie pani na dyżurze stwierdzi, że nie ma warunków do wykonania poważniejszego zabiegu, zaaplikuje lek i każe udać się do swojego dentysty w poniedziałek. Może warto przemyśleć temat.
 17. Już od paru dobrych lat nie ma pomocy stomatologicznej w czasie weekendów czy świąt.Dlatego już nie raz udzielałam pomocy jako dentysta bólowcom .Żal mi ich ale nie ukrywam ,ten problem powinien być rozwiązany w końcu mamy 21wiek.
 18. Mam takie pytanie i propozycję do sanockich decydentów. Dlaczego w 40- tysięcznym mieście powiatowym w weekend nie ma pomocy stomatologicznej? Nie wstyd wam? Może, w jakże ciężkiej pracy samorządowca, znajdziecie chwilę, aby pochylić się nad losem cierpiących , których w sobotnie popołudnie dopadnie ból zęba. Nie każdy ma możliwość udania się do Krosna. Przypominam, wybory niedługo, można zbić niezły kapitał wyborczy. A może i sam pan poseł sanocki mógłby użyć swoich kontaktów w świecie wielkiej polityki, aby ulżyć cierpiącym.
 19. Pracuje w Carpatii , koryto+
 20. Dotąd tak będzie dopóki będziemy wybierać tych samych radnych do gmin i powiatu czas się organizować i to towarzystwo wysłać na emerytury.
 21. tu na Podkarpaciu to powinno się wszystkich odsunąć od koryta począwszy od sołtysów skończywszy na prezydentach miast bo im się już całkiem w głowach przewraca a pani łukaciejewska to powinna sama zrezygnować jeśli ma trochę honoru już dość załatwiania awansów i kolesiostwa !!!!!!
 22. inny to kraj - na przykład Niemcy - gdzie wszystkie biedne dzieci z terenów działań wojennych przygarnięto, tylko że okazali się nie dziećmi, ale mordercami i gwałcicielami, którzy teraz się czują jak gospodarze w cudzym kraju
 23. Podam inny przykład, może nie jest związany a tematem. Został wybudowany most w Tarnawie, przy rozwidleniu na Gruszkę i do Leska. Most bardzo wysokiej kategorii. Bo jak budować, to budować przynajmniej na sto lat. I dobrze. Głupotą był most w tych wymiarach na rozwidleniu dróg do Prusieka i do .... Nieźle dali zarobić innym. Planowana jest budowa kolejnego mostu w Tarnawie, w pobliżu. Ten sam potok, ten sam rozstaw mostu. Jednak dokumentacja musi być nowa. Pewnie nie taka sama, ale tylko po "drobnych modyfikacjach" powinna być dobra. Tak jednak nie można, bo przysłowiowy "Kowalski" musi zarobić kolejne krocie. Przepływ wody w tym potoku ten sam, to po co zlecać kolejne badania. To proste, gdyż każdy znajomy musi zarobić pieniądze, pewnie niezłe pieniądze.
 24. Dobra ekipa to trzezwa ekipa.
 25. Czy to nie pisze ZK ? z terenu Olchowiec ? :-)
 26. Budżet na remont MOPS'u w Zagórzu to około 1,6 mln zł za ta kwotę spokojnie można wybudować nowoczesny, parterowy budynek wyposażony we wszystko co potrzeba aby każdy człowiek, bez znaczenia czy to niepełnosprawny czy w pełni zdrowy. mógł samodzielnie się do niego dostać i załatwić swoje sprawy. Remont budynku i wmontowanie windy dla niepełnosprawnych za podkreślam ok 1,6 mln zł to chyba jakiś żart. Udając się do wyżej wymienionego MOPS'u pokusiłem się zaglądnąć do remontowanego już pomieszczenia, to co zobaczyłem przyczyniło się do tego że postanowiłem się z wami tym podzielić. Ogromne pieniądze przeznaczone na remont a już zaczyna się od oszczędności. Panowie elektrycy których tutaj oczywiście za ten fakt nie winie przerabiali stare skrzynki elektryczne, tak jakby już brakowało pieniędzy na kompletnie nowa instalacje elektryczną. Myślę, że redakcja Esanok powinna zainteresować się tym tematem.
 27. Betlej a mysłałem żę jesteś człowiekiem prawym , a ty wspierasz bande ktorzy niszczą polske liberałów zasranych
 1. Załaduj więcej aktywności