Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Wczoraj
 2. 500 plus tylko dla aktywnych zawodowo Dziękuję
 3. We Włoszech na dziecko dają 300 E. Jak to się ma do 500 zł w Polsce? Patologią jest uczyć dzieci w szkołach tych bzdur, które się w życiu nie przydadzą, utrzymywanie na etatach w szkołach podstawowych jakiś doradców zawodowych. To jest patologia, zgodna z kartą jakąś tam. 500 zł na dziecko to nikła pomoc państwa. Miesięczne utrzymanie jest znacznie droższe. Jak to się ma do tych przekrętów unijnych z solarami, z komputerami utopionymi w Sanie, do tych kursów wszelkiego typu i różnorodnych szkoleń za grube tysiące? Patologią jest jak ojciec mający 10-cioro dzieci, siedzi od rana pod sklepem i żłopie piwsko. Patologią jest że urzędnicy którzy wiedzą co się w rodzinie takiej dzieje nie robią nic, a i tak co miesiąc biorą pensję. Patologią też są tzw asystentki rodziny, które wcale nie pomagają a pieniądze dostają za rzekomą pomoc rodzinie. W dokumentacji za to wszystko ładnie...to jest patologia! PO i PiS mają swoich obywateli wiecie gdzie. PiS przynajmniej trochę się z ludźmi podzielił.
 4. Ostatni tydzień
 5. 500 plus to super sprawa. Oczywiście w jakimś malym stopniu karmi ona patologie ale jest to tylko mały procent. W społeczeństwie zdecydowana większość ludzi jest normalna a patologia to skrawek. Reasumując w znacznej większości 500 plus bardzo pomaga. Jeżeli mężczyzna pracuje a jest w rodzinie np 3 dzieci to kobieta nie ma szans pójść do pracy. Tym bardziej ze przy 3 dzieci jest masa roboty i to też jest praca czasami cięższa niż na etacie. Poza tym najważniejsze dla każdego kto się zna na ekonomii. Przecież nikt tych pieniędzy w ogródku nie zakopie, tylko wyda w sklepie , na usługi itd wiec te pieniądze w postaci podatku, vatu itd wróci do rządu .
 6. kraj na świecie, w którym wyborcy opozycji chcieliby, żeby państwo jeszcze więcej zabierało i nic nie dawało.
 7. przykład czytaj onet wiadomości wczoraj i dziś
 8. Wcześniej
 9. Na ławce może być i powinna być jedna książka. Jak nie ma wcale jest problem. Dziecko jak dogada się z sąsiadem z ławki ma dwa razy mniej książek w danym dniu do noszenia, sąsiad z ławki podobnie. Myślcie więc ludzie. Nauczyciele tak na prawdę mogą wam skoczyć. Żądajcie szkolnych szafek. I myślcie - samodzielnie. Oni uczą tylko po to aby osiągnąć wiek emerytalny i w d mają kręgosłupy waszych dzieci
 10. Bo to jest chory system.Do każdego przedmiotu zeszyt, książka i ćwiczenia.Plecak mojej 10 l.corki waży ok.7kg....ciężar ogromny dla dziecka.Często noszę jej plecak.Mam dość!
 11. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
 12. Wg mnie wygrał i nie wie co ma dalej robić
 13. Znamy pierwszego vice. Natomiast faktycznie zastanawiające jest to, że nowy burmistrz nie miał tak ważnych decyzji podjętych jeszcze przed drugą turą ew. przed zaprzysiężeniem. I tu poprzedni burmistrz ma rację: to jest łapanka.
 14. Nie chciałabym być posądzona o przychylność dla jednej z grup zawodowych, ale czy to przypadkiem nie ministerstwo, nie nauczyciele decydują o podręcznikach?Wiem,że w kraju są sami "specjaliści", zwłaszcza nie w swojej dziedzinie, myślenie jednak nie boli, więc warto przeanalizować, kto i na co ma wpływ.Pozdrawiam.
 15. Co to znaczy normalne życie? Myślę że nie jeden nam zazdrości mieszkając np w Krakowie?
 16. To jakaś kpina. W Krakowe sobie taniej kupicie, już nawet u developerów są ceny dużo niższe. a pracy w krakowie nie brakuje
 17. Lepiej niż ci się wydaje
 18. Co mnie obchodzi właściciel portalu?
 19. A ty się znasz przegrany TROLU ?. To już nie wstyd to coś gorszego żeby właściciel tego portalu tak przewalił wybory.
 20. Co to Sanok z jednym rondem to Zakopane, kurort Krynica może ,że takie ceny na działki jeszcze i mieszkania ?. Zmowa deweloperów i pośredników nieruchomości podobnie jak w biznesie okolicznym. I przy tym roboty nie ma godnej bo praca za 2 300 w porywach do 3 000 z sobotami i szklany sufit. Powiem tak, jak się dowiedziałem ceny działek ok. 12-15 km od Rzeszowa są znacznie niższe niż w Sanoku, a wiadomo jakie wysokie są w naszym mieście podatki i coraz większe koszta co miesięczne - (m.in. cena wody), a o możliwościach komunikacyjnych, służbie zdrowia czy edukacja dzieci w tym możliwość taniego studiowania dzieci bez koszmarnych opłat za lokum przekonują ostatecznie. Starsi słyszę sprzedają mieszkania, domy i wyjeżdżając do dzieci, by ktoś im pomógł na starość. To nie żarty. Ci w średnim wieku jeszcze się łudzą, czekają, ale jak kto ma zaczynać i nie ma znajomości to nie radzę zaczynać w Sanoku. Młodzi jak pójdą na studia i zobaczą normalne życie to w ogromniej większości tu nie wracają. Szkoda życia na to by tu się się dusić.
 21. Pierdoly to piszesz bo co ty tam możesz się znać?
 22. Pierdoły człowieku smarujesz siejąc zamęt.
 23. Przeczytałem właśnie list Pana Tadeusza Pióro na esanok w sprawie plotek o jego zdrowiu itd. Ma Pan racje-100 procent Wracając do nowego burmistrza,faktycznie nie wiemy kim jest lub będą vice burmistrzowie,jedno co mi się nasuwa na myśl to to ,że jest nie przygotowany na wygraną i nie wie co dalej robić,nie mówiąc o programie,a młodzi nabici w butelkę niech sobie plują w twarz. Był Pan Pióro to było git.
 24. na ukrainie taniej
 25. Cena metra nowego bloku za kaufandem 5000-5300. W Przemyślu 3700.
 26. Słabo karmisz to dziecko,powinno przytyć do 49 kg i nie będzie problemu.
 1. Załaduj więcej aktywności