Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatni tydzień
 2. Mówią że to powiedział kiedyś Churchill kiedyś faszyści będą siebie nazywać........antyfaszyści. hmmmm to jak kiedyś nazywali się demokraci? to jest pytanie. czy PZPR była demokratyczną partią? pożniej przekształciła się w ?........hahahahah SLD już mamy w członie DEMOKRATYCZNA a póżniej? póżniej jest już czysta DEMOKRACJA :):):) i OdNowa .............Polska Ludowa ps kocham ten kraj gdzie głupsi szukają głupszych od siebie:)
 3. Agitka demokratów z Sanoka pana młodego kubusia pisze; Na podbój Sejmiku Wojewódzkiego- wystawia tam swoją jedynkę ,ale mniejsza o to zaintrygował mnie ten PODBÓJ,wystukałem i wyskoczyło mi co to takiego;) ; aneksja, areszt, konfiskata, okupacja, opanowanie, przepadek, rekwizycja, sekwestracja, wywłaszczenie, zabór, zagarnięcie, zajęcie, zajęcie mienia, zarekwirowanie, omotanie, porwanie, uprowadzenie, uwiedzenie, anektowanie, debellacja, kolonizacja, konkwista, okupowanie, owładnięcie, podbicie, przyłączenie siłą, zaanektowanie, zawładnięcie, zawojowanie, zdobycie, conquista, zwycięstwo, kolonizowanie, opanowywanie, osiąganie, podbijanie, uciemiężanie, uffffff! ciarki mnie przeszły co chcą zrobić z S W Demokraci z Sanoka. ja wysiadam ,ale dziękuję panie i panowie za szczerość w swoich........ demokratycznych zamiarach.:):):)
 4. x...s ,ale cię sponiewierali hahahahaah tymi swoimi argumentami to delikatnie mówiąc nie popisałeś się:) bo faktycznie PO było przeciw a jest za (jak im każą) a art 11 i 13 można nimi będzie udupić każdego i taka jest prawda a to co zostaje to tylko bla bla bla że niby chronimy twórców ,artystów itp.im nie skapnie nic z tego:)
 5. Jak już to Rzygać 😉,ale masz rację.
 6. Zaklamana Partia Oszustow PO i ich zaklamane koalicje,jeszcze w lipcu byli przeciwko co sie pozniej wydarzylo ze zmienili zdanie? a moze Brukselka powiedziala ze jak nie popra ACTA2 to my przestaniemy popierac opozycje w Polsce?to jednak faktycznie zdrajcy i oszusci,sa na tyle bezczelni ze jeszcze nam wmawiaja ze to ok. Zygac sie chce!!!
 7. Art. 11 i Art.13 Acta 2 to wizja "Wolnych Mediów" w wykonaniu..............................."Demokratów" z Brukseli i naszych z PO i innych OdNowicieli ! odpowiednio wam" podziękujemy" przy urnach.
 8. Widać że Kubusiowych zatkao kakao :),bo według Ich Acta2 jest dla naszego dobra:)Pytanie;czyim i jakim wyborcą trzeba być żeby w to wierzyć?:):):)
 9. Potrzebuję używane rury stalowe z demontażu ogrodzeń, barierek, ogrzewania co lub inne. Czy wiecie gdzie mogę takie odkupić lub od kogo w miarę rozsądnej cenie?
 10. Artykuł 11 mówi o wymaganiu licencji na cytowanie treści. Cytatem w tym przypadku jest już nawet tytuł internetowego artykułu. :):)Niech żyje wolność wolność i swoboda........ już wkrótce o tym zapomnijcie
 11. Wcześniej
 12. To jeden i ten sam ciągle zadaje te kretynskie pytania x..s nawiedzony ideologicznie, na esanok nazywają go -forumowy głupek -.Pewnie i sam na nie odpowiada .Tacy są najgorsi bo wierzą w to co robią a fanatyzm jest niebezpieczny.Najlepiej to totalna ignorka nie karmić trolla.
 13. Jeden debil podpuszcza resztę debili i się oszołomy nakrecają Masz pytanie do w/w posłów jaki problem? w Sanoku są ich biura poselskie ? są więc jaki masz problem łosiu?
 14. Wy naprawdę uważacie, że wasi wyborcy to idioci i łykną każdą pisowską głupotę?
 15. ACTA 2: artykuł 13 – autocenzura przed publikacją -- i kto głosował za w PE? partia Kubusia? partia która krzyczy...............WOLNE MEDIA !!!! hahaahah
 16. Tylko tyle? Dlaczego kto nie jest z wami od razu musi być PiSiorem????(bardzo płytkie rozumowanie,ale to wasza cecha :),dlaczego wszystko co wy zrobicie jest ok a innych złe, faszystowskie dyktatorskie etc, i na koniec cyt perełka; Pytanie jednak, czy osoba, której serwis YouTube zawiesił konto ze względu na naruszenia praw autorskich powinien krytykować prace nad dyrektywą, która takiemu złodziejstwu w sieci chce przeciwdziałać? fajny tekst ja dodam do niego przysłowie; złodziej krzyczy.........łapać zlodzieja !!!! hahahahaha ps. kumacie żaluzje?
 17. Wiecie jaki jest wasz problem,? wiecie dlaczego już nigdy nie wrócicie do władzy?bo wy oszołomy wszędzie widzicie PiS !!!!,........a co mnie obchodzi jakieś ministerstwo cyfryzacji!? co mnie obchodzi jakaś dyrektywa!?,a co mnie obchodzi jakiś PiS razem z kopnięta opozycja!?sami się oracie:) aż miło patrzeć.Partia Osikowa była za i niech się wali za to! Czujesz różnice x..s? a jak nie to sam się wal!!!
 18. Bo ta władza nienawidzi wszystkiego co żyje. Zabić, wyrżnąć, wybetonować. Tną także w rezerwatach.
 19. Jeśli Ministrostwo Cyfryzacji PiS wydało stanowisko, że "Projekt dyrektywy nie zagraża ani też nie ogranicza wolności internautów", to do kogo macie pretensje? Do siebie samych, że pisowski rząd był za "ACTA 2" i "cenzurą internetu"? Pismo w sprawie prac Ministerstwa Cyfryzacji w zakresie dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie praw autorskich na jednolitym rynku cyfrowym do Marszałka Sejmu.tzw. ACTA 2: http://orka2.sejm.gov.pl/INT8.nsf/klucz/ATTB33HJ5/%24FILE/i23688-o1.pdf SAMOZAORANIE LEVEL MASTER!!!
 20. "Jest coś kabaretowego w fakcie, że jednym z najgłośniej krzyczących w sprawie ACTA2 polityków obozu władzy jest akurat jego kandydat na prezydenta Warszawy Patryk Jaki. Jeszcze zanim partia rządząca uruchomiła hordy pisowskich trolli do powielania narracji, że oto w Parlamencie Europejskim posłowie Platformy Obywatelskiej poparli wprowadzenie cenzury w Internecie, wiceminister sprawiedliwości już perorował na Twitterze, że Rafał Trzaskowski ponosi za to odpowiedzialność, ponieważ był europosłem, ministrem cyfryzacji czy szefem MSZ w gabinecie cieni a nic nie zrobił, by wpłynąć na swoich kolegów. Pytanie jednak, czy osoba, której serwis YouTube zawiesił konto ze względu na naruszenia praw autorskich powinien krytykować prace nad dyrektywą, która takiemu złodziejstwu w sieci chce przeciwdziałać? " https://crowdmedia.pl/wielka-wpadka-propagandowa-partii-rzadzacej-klamliwa-narracje-zaoral-minister-rzadu-morawieckiego/
 21. ACTA jest po to żeby takie szczyle jak ty bezkarnie nie obrażali porządnych ludzi.
 22. Powiedz mi ciemny jak można zrozumieć coś co będzie mnie kontrolować i ograniczać w sieci? Czy ty faktycznie jesteś taki ciemny?, że łykasz taki kit?,czy może wierzysz we wszystko co zrobią ,mówią komisarze unijni?z partią Ludowa na czele z PO w środku.
 23. ...ty ciemny kretynie a ACTA 1 co PO podpisało i protesty były na całym świecie to też było ok? ja np przeczytałem i wiem o co chodzi w przeciwieństwie do ciebie co podpisze wszystko co mu pod nos podłoże europejskie 'elyty". ty zrozumiałeś? zresztą zapytaj kubusia on jest za a chyba sam miał problemy z ZAiKSem.ciemna maso z Lemingradu., a z pisem mam tyle wspólnego co ty z intetligencją
 24. Nie napinaj się tępy głąbie tylko najpierw przeczytaj a później zrozum o co tam chodzi. Typowy pisior , coś mu powiedzieli , nie zrozumiał i się podpalił. Myśl człowieku , to nie boli.
 25. Młodzi pytają "młodego " Kubusia Osike ,pana demokratyczna -liberalna (hahaahha) partia PO głosowała za ACTA 2 !!!!! co to ma wspólnego z demokracją?! KODowcy Nowocześni i inni ONowiciele Sanoka mordy drzecie o demokracji a sami co robicie?! Pieprzyć WASZĄ pseudo-demokrację! Wy nawet nie wiecie co to słowo oznacza.
 26. Czy po ewentualnej przegranej obecnego burmistrza będzie podtrzymywana tendencja spadku opłat za wodę?
 1. Załaduj więcej aktywności