Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Dzisiaj
 2. I nastała cisza ..... w urzędzie samowolka?????
 3. Patrzyłem na mieszkania w Krośnie Inny świat Mniejsze ceny duży wybór Sanok jest tu jakiś specyficzny
 4. Wczoraj
 5. Czy dziś tez byś tak zaglosowal? Wystarczy napisać tak lub nie bez zbędnych komentarzy
 6. Może podatki i podwyżki cen śmieci?
 7. Ostatni tydzień
 8. sie ma sanOk taki chytry jesteś? nie pomożesz? wyślę Ci za to ....milion serduszek
 9. Ceny mieszkań nie adekwatne do zarobków, zle się dzieje w sanoku brak nowych miejsc pracy zbyt mało prywatnych inwestorów jesteśmy kilkanaście lat zaKrosnem czy Rzeszowem młodzi kończą szkole i wyjeżdżają bo tu nie widza przyszłości
 10. Odpowiadam, tak wyludnia tych których nic nie trzyma wyjeżdżają, ja wróciłem i teraz wiem ze był to błąd.
 11. ludzi dziele prosto na tych co wyjechali i pozostałych którzy chca wyjechac. A wartosc człowieka mierze prosto przeleciane km razy e na koncie dzielone przez wiek Materialista ateista, pewny siebie egoista.
 12. Czy mi się wydaje czy Pana pracownicy roznosza deklaracje w godzinach pracy???
 13. Tak całą dobę Zapłać 1500 za przedszkole to tak będziesz miał Myślisz ze ktoś będzie pilnował twoje dziecko za 1600 na mc
 14. czekam na twój milion
 15. no właśnie panie burmistrzu ja mam podobne pytanie; pracujemy razem z żoną zawsze na drugie zmiany,mamy dzieci i czy przedszkola nie mogłyby być otwarte popołudniami i wieczorami bo nie mamy ich z kim zostawiać. zaczynamy pracę o 15 kończymy o 23.
 16. Nie może być czynny w godzinach pracy takich aby interesanci pracujacy mogli załatwić swoje sprawy po godzinach swojej pracy a nie w godzinach dogodnych dla urzędników Mamy brać urlop do załatwienia sprawy? Oni są dla nas a nie my dla nich. Panie burmistrzu co Pan na to?
 17. Czy Sanok się starzeje? Czy warto tu coś inwestować? Co zrobić z milionem zł ?
 18. Wcześniej
 19. Mieszkanie kupisz za 150-200 Budowa 500 Poza tym czynsz to składową tego co w domu też placisz
 20. Lepiej sie budować jak kupować mieszkanie i haracz do sm całe życie
 21. Czy w Sanoku istnieje potrzeba powstania organizacji - stowarzyszenia broniącej mieszkańców przed bezprawnymi działaniami urzędników i wymiaru sprawiedliwości? Według mnie - tak.
 22. Piszesz na czyjeś polecenie czy co ze się tak podniecasz?
 23. Ciekawe jakie kryteria wziąłeś pod uwagę,że stanowczo stwierdziłeś-"moim zdaniem lepszym Burmistrzem o niebo był Tadeusz Pióro". Pytam,bo moim zdaniem,żeby porównywać kto był lepszym burmistrzem,należałoby porównać dokonania całych kadencji obu panów. Jak można porównywać dwa miesiące burmistrzowania nowego burmistrza do 4 lat poprzednika i na tej podstawie wystawiać porównania? Sorry,ale to co piszesz,to idiotyzm!! Pogadamy za 5 lat,który z burmistrzów był lepszy.Teraz to sobie możesz napisać,którego z nich lepiej lubisz.Hahaha!!!
 24. Wiem ale czytaj wyżej co pytałem
 25. Pióro to już historia - bez względu na co co zrobił przez poprzednie 4 lata
 26. jezeli ten post czyta pan nowy burmistrz to niech przeczyta to Panie Burmistrzu podpowiem Panu co ma Pan robić przygotowac wspolnie ze swoja ekipa plany i realizacje dzialek pod budownictwo wielomieszkaniowe,bo w Sanoku jest głód mieszkań wystarczy popatrzeć na ceny i w zasadzie brak ofert dziekuje!
 1. Załaduj więcej aktywności