x...s

Members
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O x...s

 • Ranga
  Member
 1. 20.02.2012r. baryłka kosztowała 120 dolarów. Cena dolara: 3,069, czyli wychodziło 368,28 zł. za baryłkę. 20. 05. 2018r., baryłka kosztuje 68,29 dolarów. Cena dolara: 3,5619 zł, czyli mamy 243,24 zł za baryłkę, Ropa tańsza, a paliwo droższe!?
 2. Jakieś pomysły skąd wziąć 500 złotych (137 euro) dla niepełnosprawnych? Może któryś z polityków, odwiedzających Sanok w ramach kampanii samorządowej, odpowie na pytanie? Może wystarczy nie kraść?
 3. Rodzice dzieci, które były leczone w dentobusach kupionych w grudniu za 24 mln złotych pilnie poszukiwani.
 4. Mam takie pytanie i propozycję do sanockich decydentów. Dlaczego w 40- tysięcznym mieście powiatowym w weekend nie ma pomocy stomatologicznej? Nie wstyd wam? Może, w jakże ciężkiej pracy samorządowca, znajdziecie chwilę, aby pochylić się nad losem cierpiących , których w sobotnie popołudnie dopadnie ból zęba. Nie każdy ma możliwość udania się do Krosna. Przypominam, wybory niedługo, można zbić niezły kapitał wyborczy. A może i sam pan poseł sanocki mógłby użyć swoich kontaktów w świecie wielkiej polityki, aby ulżyć cierpiącym.
 5. Mam pytanie do radnych, którzy wstrzymali się od głosu: po co wy w tej radzie zasiadacie, co wy tam robicie, kogo reprezentujecie? Jeśli was nie interesuje los Królewskiego Wolnego Miasta Sanoka, ustąpcie miejsca innym. Może się po prostu zasiedzieliście w radzie i nie wiecie co począć. No chyba, że śladem pewnego miejscowego notorycznego głosowstrzymywacza macie zamiar robić kariery w polityce.
 6. Z pięknej, wielowiekowej uroczystości kościelnej zrobiliście, księże proboszczu, partyjny festyn. Panie Piotrze, jesteś pan posłem czy ministrantem? Żenująca partyjna agitka na zakończenie i ta korona z niemieckiego marketu. Przykro patrzeć.