x...s

Members
 • Zawartość

  25
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O x...s

 • Ranga
  Member
 1. <b>...nie możemy pozwolić na to, żeby społeczeństwo miało wiedzieć , że my kłamiemy...</b> <font color="red">Gomułka?</font>
 2. Jeśli Ministrostwo Cyfryzacji PiS wydało stanowisko, że "Projekt dyrektywy nie zagraża ani też nie ogranicza wolności internautów", to do kogo macie pretensje? Do siebie samych, że pisowski rząd był za "ACTA 2" i "cenzurą internetu"? Pismo w sprawie prac Ministerstwa Cyfryzacji w zakresie dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie praw autorskich na jednolitym rynku cyfrowym do Marszałka Sejmu.tzw. ACTA 2: http://orka2.sejm.gov.pl/INT8.nsf/klucz/ATTB33HJ5/%24FILE/i23688-o1.pdf SAMOZAORANIE LEVEL MASTER!!!
 3. "Jest coś kabaretowego w fakcie, że jednym z najgłośniej krzyczących w sprawie ACTA2 polityków obozu władzy jest akurat jego kandydat na prezydenta Warszawy Patryk Jaki. Jeszcze zanim partia rządząca uruchomiła hordy pisowskich trolli do powielania narracji, że oto w Parlamencie Europejskim posłowie Platformy Obywatelskiej poparli wprowadzenie cenzury w Internecie, wiceminister sprawiedliwości już perorował na Twitterze, że Rafał Trzaskowski ponosi za to odpowiedzialność, ponieważ był europosłem, ministrem cyfryzacji czy szefem MSZ w gabinecie cieni a nic nie zrobił, by wpłynąć na swoich kolegów. Pytanie jednak, czy osoba, której serwis YouTube zawiesił konto ze względu na naruszenia praw autorskich powinien krytykować prace nad dyrektywą, która takiemu złodziejstwu w sieci chce przeciwdziałać? " https://crowdmedia.pl/wielka-wpadka-propagandowa-partii-rzadzacej-klamliwa-narracje-zaoral-minister-rzadu-morawieckiego/
 4. Anka, masz niewiasto gorszy dzień, idź na spacer, pooddychaj świeżym powietrzem. jak ochłoniesz proponuję się zapoznać: http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=4FC8F9BE http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=5C7AC93F https://www.gddkia.gov.pl/userfiles/articles/w/wyjazdowe-posiedzenie-komisji-in_22110//Plany i programy + PLMN (23-24.05.2016).pdf
 5. Nie dopowiedziano i nie napisano, więc pytam: czy remont Krakowskiej obędzie się bez względu na to, kto wygra wybory samorządowe w Sanoku?
 6. Wczoraj na konwencji PiS pan premier Mateusz Morawiecki obiecał wprowadzić segregację śmieci. Dziś rano wychodzę przed blok i cud, słowo stało się ciałem, segregacja śmieci jest!
 7. 1.Z wypowiedzi polityków tzw. zjednoczonej prawicy wynika, ze jeśli Polacy w jakimś okręgu nie wybiorą kandydata PiS, to nie dostaną od rządu pieniędzy na lokalne inwestycje. 2. Tydzień temu na porannej mszy w jednym z sanockich kościołów ksiądz mówi, ze przez niektórych polityków przemawia Matka Boska. 3. Prezydent Duda, krzyczy, najpierw podczas mszy w bazylice p.w. św. Brygidy, później w szkole w Gdyni prowadząc dziwną agitację wyborczą. 4. Premier Mateusz Morawiecki twierdzi, że dzięki pięciu stówom (500+) Polacy są bardziej wolni. Tanio wycenił wolność Polaków. 5. "Radosne" dzieci na konwencji PiSu pbs.twimg.com/media/DmFEdA0XsAACalY.jpg:large
 8. "Europosłowie zatrudniali ludzi, którzy byli jednocześnie pracownikami partii, na lewych etatach ?? "Pieniądze z PCK szły na kampanię partyjną" ? Na trzy miesiące trafił do aresztu Jerzy G., wojewódzki radny partii xxx, podejrzewany o wyprowadzenie ponad 1 mln zł z PCK. o jaką partię może chodzić/ ;-))
 9. Pytanie do panów posłów Poręby i Uruskiego, czy 7 metrowej szerokości nowa droga na Otryt to jakiś tajny odcinek Via Carpathia, czy PiS w ramach tzw. zrównoważonej gospodarki leśnej planuje rzeź lasów w Bieszczadach?
 10. "Teraz kandydat na burmistrza będzie mógł spokojnie i bez wyrzutów sumienia zająć się swoją kampanią wyborczą" – mówi gospodarz miasta Tadeusz Pióro. Czy, idąc tym tokiem rozumowania, nominat PiSu pozostając na stanowisku na czas kampanii nie rozedrga swojego sumienia? p.s. panie burmistrzu, terminu wyborów jeszcze nie ogłoszono, więc kampanii nie ma. p.s. a czymże zawiniła żona konkurenta, że ją również zwolniono. Oczywiście, że przypadek ;-)
 11. Czy eurodeputowany z Podkarpacia pan Tomasz Poręba brał udział w tajnych negocjacjach z przedstawicielami żydowskiego Mossadu o wycofaniu się Polski z kontrowersyjnych zapisów zapisanych w ustawie o IPN? Czy teraz Izrael będzie nam pisał ustawy? Israeli officials revealed that the members of the Polish negotiation team in the talks with Israel were Ryszard Legutko & Tomasz Poręba – both members of the European Parliament representing Poland's "Law & Justice Party". Both close confidants of Polish PM Morawiecki - Barak Ravid
 12. W centrum Królewskiego Wolnego Miasta Sanoka stoi sobie ławeczka, na której już od rana zbiera się "kwiat" smakoszy trunków wszelakich i ekspertów z łaciny brukowej. A echo między budynkami po deptaku niesie się od Arkad, aż do Magistratu, tylko dziwnym zrządzeniem losu nie dociera do siedziby, sławnej skądinąd SM. Co jakiś czas, atrakcja turystyczna grodu Grzegorza i prelegenci łaciny ławeczkowo brukowej nachalnie zaczepiają turystów o wsparcie finansowe. Mieszkańcy psioczą pod nosem, właściciele okolicznych sklepików załamują ręce, turyści przyspieszają kroku i z obrzydzeniem omijają szerokim łukiem lokatorów ławeczki. Panie burmistrzu, nie przeszkadza to panu i pańskim urzędnikom?
 13. Sejm głosami PiS uchwalił nowelizację ustawy o biokomponentach i biopaliwach ciekłych, która wprowadza między innymi opłatę emisyjną od paliw 10 gr na litrze. Za ustawą o biokomponentach i biopaliwach ciekłych głosowało 231 posłów PiS w tym nasz sanocki poseł pan Piotr Uruski, Panie pośle, czy wprowadzenie opłaty doprowadzi do dalszego wzrostu cen paliw w Polsce, czy jak mówił pański kolega poseł Marek Suski "ceny paliw wzrosną, ale tylko na stacjach benzynowych"? Rozumiem, że pan poseł głosował ZA z pełną świadomością i przekonaniem, że droższe paliwo jest dla dobra Polaków?
 14. Myślę, że mieszkańcy Królewskiego Wolnego Miasta Sanoka godnie przywitają pana Marszałka. Zastanawiam się czy przyjazd wielce szanownego gościa ma związek z odszczurzaniem i odgrzybianiem Polski, czy to zwykła zanęta przedwyborcza? Jako, że tradycją u pana Marszałka są pytania na kartce, mam kilka: 1. Dlaczego wycofano się z kary dla "antypolskiego" TVN-u? 2. Czy pan Marszałek również będzie miał obniżona pensję, tak jak samorządowcy, o 20%? 3. Dlaczego do tej pory, mimo obietnic, nie obniżono VAT? 4. Jakie leki Pan bierze, aby zachować spokój przy tak agresywnej postawie protestujących w sejmie, od 38 dni, niepełnosprawnych i ich opiekunów? Kto w tym czasie steruje Strażą Marszałkowską? Kim jest pan Pręgowski, który jak mówią protestujący, używał wobec nich siły fizycznej? Życzę miłego, owocnego, pełnego spokoju i rzeczowych odpowiedzi spotkania.