Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
WolnySanok

Pytanie do Komendanta Policji w Sanoku

25 postów w tym temacie

Napisano (edytowany)

Szanowny Panie Komendancie Policji w Sanoku

Czy Pana zdaniem w Sanoku jest wystarczając a ilość kamer tak aby szybko identyfikować przestępstwa i przestępców i dzięki temu usprawnić pracę w Policji w Sanoku?
Czy Pan lub Pana podwładni za Pana wiedzą zwracali się do Urzędu Miasta Sanoka i Powiatu w Sanoku, gmin powiatu sanockiego do starostów, burmistrzów oraz wójtów  i radnych wszelakich aby zwiększyć ilość kamer w Sanoku, Zagórzu i poszczególnych gminach?

Jakiej treści to były pisma i kiedy datowane. Czy wojewódzka komenda policji wie o działaniach policji w tym zakresie i urząd Wojewody Podkarpackiego?

Czy Pana zdaniem w Sanoku i powiecie sanockim jest wystarczająca ilość kamer monitoringu ? Co zrobiono w tym zakresie przez ostatnie lata a szczególnie za Pana kadencji ?

Pozdrawiam 
Zatroskany Obywatel 

Edytowano przez WolnySanok

na przestrzeni ostatnich lat w Sanoku dochodziło do zabójstw, napadów, handlu narkotykami itd czy poszczególne władze miasta Sanoka  i policji zrobiły wszystko aby mieszkańcy regionu mogli czuć się bezpiecznie?

Czy może to bandyci mogą czuć się bezkarnie i bezpiecznie ze względu na olbrzymie zaniedbania?

jacy smieszni pajace tu pisza mysla ze kamery zliwkiduja bandytyzm ,problem nie jest w malej ilosci kamer tylko w takim bandyckim spolaczenstwie ! zmiencie sie ludzie szanujcie nawzajem a obejdzie sie bez kamer.ps za tzw. komuny nie bylo kamer a rower moglem zostawic pod sklepem czy blokiem, wrocic po jakims czasie i?......................................jak stal tam tak stal. dodam ze w tamtych czasach nie kazdy mial rower aha a klucz do mieszkania wszyscy zostawiali pod wycieraczka, sprubujcie teraz hahahaaha a moze zamontowac kamerki przed drzwiami? hahahah

W większych miastach jest bardzo dużo kamer monitoringu bo kamery działają prewencyjnie i policja ma mniej pracy w znalezieniu sprawców

No chyba że o to chodzi żeby w Sanoku było np. łatwiej handlować narkotykami lub o inne rzeczy i dlatego tak mało jest kamer?

9 minut temu, Gość San-ok napisał:

W większych miastach jest bardzo dużo kamer monitoringu bo kamery działają prewencyjnie i policja ma mniej pracy w znalezieniu sprawców

No chyba że o to chodzi żeby w Sanoku było np. łatwiej handlować narkotykami lub o inne rzeczy i dlatego tak mało jest kamer?

Działać prewencyjne to patrolować miasto.Kamery niech sobie montują właściciele sklepów,banki itp.A nie za pieniądze

podatnika.Chcecie to miasto zamienić w "Wielkiego Brata"?Zwiększyć częstotliwość patroli na mieście,zwłaszcza w

miejscach szczególnie niebezpiecznych i niech te patrole interweniują,a nie udają,że nie widzą.Wzorem innych miast

wprowadzić zakaz sprzedaży alkoholu po 22.Zamiast tego mamy sklep nocny w środku osiedla mieszkaniowa.Tak powinna wyglądać prewencja,a

nie kamery za moje pieniądze.Natomiast morderstwa,kradzieże,rozboje itp. i tak się będą zdarzały i nie pomogą nawet kamery.

Musi być więcej kamer!! bo Sanok to niebezpieczne miasto i nierząd sie rozwija !!  kamera pod każdą latarnią!!! i na każdym rogu to powinno by w haśle wyborczym każdego ugrupowania!!

Jak nie ma kamer to łatwiej jest sprzedawać narkotyki w niejednym na mieście? Policji się nie chce patrolować bo po co się maja narażać ??? Kamery to bardzo dobre rozwiązanie a ich brak w Sanoku w odpowiedniej ilości to co najmniej dziwne. Mamy 21 wiek i zamiast ludzi powinny pracować kamery 

7 minut temu, Gość Waldemar z Posady napisał:

Jak nie ma kamer to łatwiej jest sprzedawać narkotyki w niejednym na mieście? Policji się nie chce patrolować bo po co się maja narażać ??? Kamery to bardzo dobre rozwiązanie a ich brak w Sanoku w odpowiedniej ilości to co najmniej dziwne. Mamy 21 wiek i zamiast ludzi powinny pracować kamery 

A jak będą kamery za które sobie zapłacisz,to będą sprzedawali narkotyki w ich obrębie,tak żeby ich od razu

zapudłowali,będą pić pod kamerami,okładać się po gębie itp.Myślisz,że ktoś taki głupi jak ty mądry.

11 godzin temu, Gość Robokop napisał:

Zobaczcie jak to się robi w Anglii - jak tam policja zwalcza W NOWOCZESNY SPOSÓB patologię a wszystko dzięki kamerom BARDZO CIEKAWY FILM

https://www.cda.pl/video/18540745?wersja=720p

Mam kolegę w Anglii.Opowiadał,że po zmroku ludzie boją się wychodzić na ulicę.Dajcie sobie spokój z tymi kamerami.

Sanok to taki grajdołek,że w pół godziny objedzie się go radiowozem.Mnie zastanawia tylko jedno-komu

zależy tak bardzo na tym monitoringu?Monitoring nikogo nie obroni.

Widać jakaś zorganizowana grupa przestępczą działa w Sanoku albo tu okrywają się jacyś ludzie dlatego kamer tak mało? Sam ciekaw jestem co na to policja?

W dużych miastach czy w samym Krośnie, Rzeszowie gdzie dba się o wykrywalność i spokój są kamery w Sanoku dziwnym trafem w miejscowości nadgranicznej gdzie dochodzi do rozrób i gdzie mieszka dużo obcokrajowców gdzie dochodziło do mordów gangów narkotykowych kamer nie ma! Czy to nie dziwne ?

Warto będzie wrócić do tego tematu jak wydarzy się jakieś porwanie, napad, gwałt albo rozbój albo inny akt bandytyzmu w Sanoku lub okolicy i nie będzie można wykryć sprawców. Na wjazdach i wyjazdach z Sanoka powinny być kamery przecież tu odbywa się ruch w Bieszczady na Słowację i Ukrainę (na Ukrainie wojna) 

POtwierdzam - w Sanoku działa zorganizowana grupa przestępcza a POlicja i PrOkuratura udają, że nic "NIE WIDZĄ" !

25 minut temu, Gość Piotr napisał:

Warto będzie wrócić do tego tematu jak wydarzy się jakieś porwanie, napad, gwałt albo rozbój albo inny akt bandytyzmu w Sanoku lub okolicy i nie będzie można wykryć sprawców. Na wjazdach i wyjazdach z Sanoka powinny być kamery przecież tu odbywa się ruch w Bieszczady na Słowację i Ukrainę (na Ukrainie wojna) 

Człowieku co ty pie....sz.Jakie porwania,jakie gwałty? Za dużo kryminałów się naczytałeś.Kamery niech sobie zakładają

restauratorzy,właściciele klubów,sklepów,firm prywatnych,banków itp.Co ty próbujesz sugerować,że  Sanok to jakieś

bandyckie miasto w którym codziennie ktoś jest porywany,zabijany albo gwałcony?Wal się z tymi kamerami,jak chcesz

to zakładaj je sobie w swoim domu za swoje pieniądze.

Kto tak bardzo obawia się monitoringu w Sanoku? zastanawiające 

Tak w Sanoku powinno być zdecydowanie więcej kamer!. Mój mąż pochodzi z Sanoka więc często odwiedzamy to miasto ,ale coraz bardziej boimy się o się bezpieczeństwo dlaczego? bo Sanok stał się miastem patologicznym duże bezrobocie , brak przyszłości jest przyczyną alkoholizmu,bandytyzmu oraz wszelkich innych kryminalnych zdarzeń, częste napady,morderstwa jak i pływajace zwłoki w miejscowej rzece tylko potwierdzają wysoką skale problemu jakie boryka się to kiedys tak piękne i spokojne miasto.Osobiście myślę że same kamery nie wystarczą potrzeba wiecej służb porządkowych,patroli itp.Kamery na sam poczatek to dobry pomysł a póżniej zero tolerancji i systematycznie eliminować miejscowa patologię. Sama będę się starała pomóc np.poprzez nagłośnienie sprawy w TV z racji z którą czasem współpracuje.na zakończenie życze sukcesu i powodzenia tym którzy się staraja wyrwać to miasto z rąk szeroko rozwinietego bandytyzmu. Tym którzy martwią sie kosztami kamer powiem tylko ; życie jest bezcenne i warto o nie dbać zreszta zawsze można starać sie o dofinansowanie od centralnych urzędów które zajmują sie walką z patologią,przestępczoscia etc.

28 minut temu, Gość beka napisał:

Kto tak bardzo obawia się monitoringu w Sanoku? zastanawiające 

Komu tak bardzo zależy na monitoringu w Sanoku?zastanawiające.

12 minut temu, Gość z Warszawy napisał:

Tak w Sanoku powinno być zdecydowanie więcej kamer!. Mój mąż pochodzi z Sanoka więc często odwiedzamy to miasto ,ale coraz bardziej boimy się o się bezpieczeństwo dlaczego? bo Sanok stał się miastem patologicznym duże bezrobocie , brak przyszłości jest przyczyną alkoholizmu,bandytyzmu oraz wszelkich innych kryminalnych zdarzeń, częste napady,morderstwa jak i pływajace zwłoki w miejscowej rzece tylko potwierdzają wysoką skale problemu jakie boryka się to kiedys tak piękne i spokojne miasto.Osobiście myślę że same kamery nie wystarczą potrzeba wiecej służb porządkowych,patroli itp.Kamery na sam poczatek to dobry pomysł a póżniej zero tolerancji i systematycznie eliminować miejscowa patologię. Sama będę się starała pomóc np.poprzez nagłośnienie sprawy w TV z racji z którą czasem współpracuje.na zakończenie życze sukcesu i powodzenia tym którzy się staraja wyrwać to miasto z rąk szeroko rozwinietego bandytyzmu. Tym którzy martwią sie kosztami kamer powiem tylko ; życie jest bezcenne i warto o nie dbać zreszta zawsze można starać sie o dofinansowanie od centralnych urzędów które zajmują sie walką z patologią,przestępczoscia etc.

Ty jest z Warszawy tak jak ja z Księżyca.Przestań pisać pierdoły.

bardzo dobry film o tym jak funkcjonuje monitoring w miastach w Anglii, policja ma zdecydowanie mniej pracy i odrazu wykrywa się bandziorów 

Polecam policji i straży pooglądać jak się pracuje w 21 wieku w nowoczesnych służbach  a nie udawać że się pracująe

https://www.cda.pl/video/18540745?wersja=720p

ty to ludzi  z Warszawy poznajesz od razu? hahaahah a moze ty to wlasnie ta patologia o ktorej pisze ta baba? ahahahah a ja jestem z Londona  a moze nie? skad sie takie kretyny jak ty kinol biora? z sanockiej ogierni?

2 godziny temu, Gość kolega z angli ;) napisał:

ty to ludzi  z Warszawy poznajesz od razu? hahaahah a moze ty to wlasnie ta patologia o ktorej pisze ta baba? ahahahah a ja jestem z Londona  a moze nie? skad sie takie kretyny jak ty kinol biora? z sanockiej ogierni?

Nie z"ogierni" tylko z "angli" pajacu.A tak przy okazji to może ja zadam pytanie Szanownemu Panu Komendantowi

Policji.Panie komendancie czy w naszym mieście jest tak żle pod względem przestrzegania praworządności

jak sugerują to niektórzy internauci?Czy w naszym mieście często zdarzają się napady,morderstwa,czy waszym chlebem

powszednim jest wyławianie zwłok z "tutejszej rzeki",czy skala alkoholizmu jest większa niż np. w Warszawie?Czy Sanok jest tak

niebezpiecznym miastem,że Warszawa  przy nim to mały pikuś?Czy w Sanoku działa jakś zorganizowana grupa

przestępcza lub ukrywa się ktoś szczególnie niebezpieczny jak sugeruje "kiler"?.I  tak na poważnie.Jak Sanok

ma się pod względem popełnianych przestępstw w stosunku do innych miast w naszym województwie?Jeżeli są

takie statystyki to poproszę.I na koniec czy Sanok trzeba" wyrywać z szeroko zakrojonego bandytyzmu" jak

pisze internautka z"Warszawy".Bo czytając te wszystkie bzdury zaczynam się bać,że za każdym rogiem czyha

bandyta z bejsbolem,narkoman,albo niebezpieczny alkoholik,a może nawet jakaś sanocka mafia i tylko kamera może mnie uratować!!!

Spytaj tego gościa co w makówkę pod alfa dostał w zeszłym roku,on ci powie jak jest w Sanoku :).

Po co kamery?Jarek kaczynski nas uratuje. Sanok umiera. Nie ma ludzi. Jakie gwalty i jakie kradzieze? Wyjdz z domu po 20:00 to zadnej zywej duszy nie zobaczysz. Chyba ze ktos z 2 zmiany bedzie wracal z Passa albo Stomilu ^^

Panie komendancie chcę się spytać o sprawę wypadku sprzed ok. 3 lat temu, spowodowanego przez młodocianego kierowcę Alberta P. Sprawca był wtedy mocno pijany  a  auto rozbił wjeżdżając na chodnik i ścinając znaki. Następnie uciekał z miejsca wypadku aż do torów kolejowych (ul. Jagiellońska) gdzie rozbity samochód odmówił mu posłuszeństwa. Uszkodzone auto zostało potem przewiezione na policyjny parking gdzie stało potem przez ok. pół roku. W związku z tym mam pytanie: dlaczego sprawca nie został ukarany a sprawa jest "ściśle tajna" i nie było o niej żadnej, nawet małej informacji w środkach masowego przekazu ? ? Piszę, że nie został ukarany ponieważ ok. pół roku temu widziałem u niego prawo jazdy w "ręku". Jak to jest możliwe ?  Z tego co nam wszystkim dobrze wiadomo już samo prowadzenie auta na "promilach" jest karane odebraniem prawa jazdy na kilka lat lub KARĄ WIĘZIENIA ! ?  W tym przypadku mamy dodatkowo ucieczkę z miejsca zdarzenia i to że sprawca jest małoletni. Czy wpływ na to mają "układy" w wymiarze "sprawiedliwości" o których niejednokrotnie mówił czy też inne względy ? ? Proszę o zapoznanie się z dokumentacją sprawy oraz o udzielenie mi odpowiedzi na forum e.sanok lub listownie. Sprawa jest dla mnie bardzo ważna ponieważ owe "układy" odczułem na własnej skórze gdzie zostałem przez tą osobę bezpodstawnie pozwany i skazany ! Jestem teraz w trakcie pisania apelacji od wyroku i chcę poruszyć również tą sprawę. Proszę mi również odpowiedzieć dlaczego w przypadku podejrzenia popełnienia innych przestępstw  przez Alberta P. sprawy są również   "zamiatane pod dywan",  materiał dowodowy ukrywany a kluczowi świadkowie nie są przesłuchiwani ? ?

Dnia 14.05.2018 o 1:04 PM, Gość kiler napisał:

Widać jakaś zorganizowana grupa przestępczą działa w Sanoku albo tu okrywają się jacyś ludzie dlatego kamer tak mało? Sam ciekaw jestem co na to policja?

W dużych miastach czy w samym Krośnie, Rzeszowie gdzie dba się o wykrywalność i spokój są kamery w Sanoku dziwnym trafem w miejscowości nadgranicznej gdzie dochodzi do rozrób i gdzie mieszka dużo obcokrajowców gdzie dochodziło do mordów gangów narkotykowych kamer nie ma! Czy to nie dziwne ?

W Sanoku nie dba sie o wykrywalnośc tylko o nie wszczynanie spraw POprzez POwszechne ZAMIATANIE POd DYWAN

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0