Innertype

Przez błonie codziennie o 7 rano przechodzi trąba powietrzna

9 postów w tym temacie

Mam pytanie, czy spółdzielnia mieszkaniowa lub jej podwykonawcy nie mogliby zaczynać kosić trawę przynajmniej o godzinie 9 na osiedlu błonie ulice Kochanowskiego. Są wakacje ludzie mają wakacje i urlopy chcą odpocząć a od siódmej rano są koszone trawniki pojazdem, który  jest tak głośny, że wydaje się, że przechodzi trąba powietrzna, uniemożliwia to odpoczynek nawet przy zamkniętych oknach.

Najlepiej dac mieszczuchom kosy I po problemie,befzie wtedy cisza I spokoj. Nie dosc ze ktos za nich robi to jeszcze maja do gadania. Mieszczanstwo ze slomą w butach.

Daj ludziom normalnie.pracować jak ty idziesz np o 8 tp której ja.zaczynasz 12? 

"Czy panowie muszą tak napierdalać od bladego świtu?! Że nie podbijam karty na zakładzie o siódmej rano, to już w waszym robolskim mniemaniu muszę być nierobem?! Już możecie inteligentowi jebać po uszach od brzasku! Żeby se czasem kałamarz nie pospał godzinkę dłużej kapkę od was, skoro zasnął dopiero nad ranem! I żeby się kompletnie spalił w blokach już na starcie! Grunt, że, kurwa, inteligent załatwiony na dzień cały! Wrócicie napierdalać jak siądę do pracy!" - cytat z "Dnia świra" :) 100/100

Bo norme musimy wyrobic tone trawy na dzien zeby gowniarze mieli co jarac!!😄

Egoistyczna szlachta niech sobie korki do uszu wlozy.

To niech się przeniesie na wieś to na urlopie nie będzie wiedział od czego zacząć. A o 7 będzie jadł drugie sniadanie

Pocieszę, ze mój sąsiad na wsi zaczyna koszenie o 6, więc i tak masz Pan godzinę więcej snu niż ja. Dobrze ze trawa szybko rośnie teraz to za dwa tygodnie mogę liczyć na powtórkę, już nie mogę się doczekać. 

Po pierwsze nie robią tego za darmo , po drugie z tym koszeniem to faktycznie przesada na ul Sienkiewicza juz od 6 zaczynają napi.... kosiarkami !!!!!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor