KATALOG FIRM

Dwór Kombornia Hotel & SPA ****

(+48) 13 435 42 89
38-420 Korczyna, Kombornia 1

Dwór Kombornia to ziemiańska siedziba, której historia sięga XVI w. Obejmując powierzchnię 10 hektarów mieści czterogwiazdkowy, butikowy Hotel SPA z bogatą infrastrukturą Wellness, Salon Win Karpackich, Centrum Konferencyjne i Bankietowe oraz komfortowy trzygwiazdkowy Hotel Wine Garden.


Opis rozszerzony

Dwór Kombornia Hotel & SPA**** Odrestaurowany zespół dworsko - parkowy w Komborni, którego historia sięga XVI w. Obejmując powierzchnię 10 hektarów mieści czterogwiazdkowy, butikowy Hotel SPA z bogatą infrastrukturą Wellness, Salon Win Karpackich, Centrum Konferencyjne i Bankietowe oraz komfortowy trzygwiazdkowy Hotel Wine Garden. W urokliwym otoczeniu krajobrazów Beskidu Niskiego, czekają na Państwa domowa gościnność, niepowtarzalne smaki, wyjątkowe zapachy i doznania, których próżno szukać gdziekolwiek indziej.

Do posmakowania różnorodnej kuchni zapraszają dwie restauracje: wytworna, elegancka i wielokrotnie nagradzana Restauracja Magnolia oraz otwarta na park Restauracja Ogrodowa. Menu Restauracji Magnolia obfituje w warzywa, owoce i zioła zbierane wprost z dworskiego ogrodu. Każde danie pełne jest kolorów, świeżości i naturalnej lekkości.

Na koneserów szlachetnych smaków czeka w Dworze Kombornia piwnica degustacyjna – Salon Win Karpackich z bogatą kolekcją win z autorskiej selekcji, których można smakować podczas degustacji komentowanych i czasowych. Wyjątkową atrakcją miejsca są także warsztaty tworzenia jedynej w swoim rodzaju czekolady inspirowanej winem.

Wino i czekolada – duet idealny? Ich głęboki aromat i smak skusi każdego! W ChcocWine SPA – jedynym w Polsce czekoladowo – winnym SPA, oferujemy rozmaite zabiegi, bazując na naturalnych, dobroczynnych właściwościach winogron i czekolady. Dzięki temu podczas zabiegów oddziałujemy na każdy zmysł, gwarantując 100% regeneracji i przyjemności. Błogiego relaksu i odprężenia zaznają Państwo także odwiedzając Strefę Wellness z kompleksem basenów, saun i łaźni, grotą solną i siłownią.

W Dworze Kombornia, w otoczeniu wiekowego parku znajdą Państwo nie tylko warunki sprzyjające efektywnemu wypoczynkowi i odrodzeniu sił witalnych, ale również niepowtarzalny klimat dla spotkań towarzyskich, biznesowych czy do celebrowania ważnych uroczystości rodzinnych.

 

Lokalizacja