KATALOG FIRM

Strefa Piękna w Sanoku

533 739 533
38-500 Sanok, Kościuszki 58

Focus RF, peeling, laser, fotoodmładzanie, zabiegi pielęgnacyjne i odchudzające, masaże relaksujące, mikrodermabrazja, pielęgnacja dłoni, tipsy żelowe, manicure hybrydowy, manicure japoński, pedicure SPA


Opis rozszerzony

Witamy w "Strefie Piękna"

Wszystko co najlepsze w kosmetyce z myślą o potrzebach Naszych klientów zgromadziliśmy w salonie ,,STREFA PIĘKNA”. Spośród najskuteczniejszych zabiegów i preparatów do pielęgnacji twarzy, ciała, stóp i paznokci wykwalifikowany personel wybierze doradzi i pomoże odkryć piękno, które drzemie w każdej z Nas.


Gwarantujemy najwyższy poziom usług dzięki wykwalifikowanej kadrze, która ustawicznie uczestniczy w szkoleniach i kursach z zakresu najnowocześniejszych technik i metod kosmetologicznych. Do naszego zespołu dołączył Mariusz Socha – lekarz medycyny estetycznej. W codziennej praktyce lekarskiej, profesjonalnie zajmuje się problemami estetycznymi skóry zarówno twarzy, jak i całego ciała oraz skóry owłosionej głowy. Dołożymy wszelkich starań, aby każde kolejne spotkanie było dla Państwa niezapomnianą podróżą do STREFY PIĘKNA.


Renata Adamczewska-Zarzyczna


Lokalizacja