KATALOG FIRM

Tartak Postołów - Produkcja i Handel w Zakresie Przetwórstwa Drzewnego

13 469 87 87, 785 726 662
38-600 Lesko, Postołów 34

Jesteśmy firmą rodzinną. Na rynku istniejemy od 1998 roku. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją więźby dachowej, z czasem poszerzając swoją ofertę o kolejne gotowe wyroby, takie jak np. podbicia, podłogi czy domki letniskowe.


Opis rozszerzony

WYROBY Z DREWNA- STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Jesteśmy firmą rodzinną. Na rynku istniejemy od 1998 roku. Początkowo zajmowaliśmy się  produkcją więźby dachowej, z czasem poszerzając swoją ofertę o kolejne gotowe wyroby, takie jak np. podbicia, podłogi czy domki letniskowe.

Dziś dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu  jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonujemy zarówno małe zlecenia, jak i hurtowe. Również nietypowe zamówienia nie stanowią dla nas problemu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, a także do współpracy  małych i dużych zleceniodawców z kraju i z zagranicy.
PROMOCJA
Poszerzyliśmy naszą działalność o sprzedaż płyty budowlanej OSB-3 i MFP. Najniższe ceny uzyskaliśmy dzięki bezpośredniej dystrybucji od producenta. Wszystkie wymiary, a także cięcie na zamówienie. Więcej w zakładce płyta budowlana.


UWAGA
Od ręki dostępna także sezonowana tarcica liściasta w różnych wymiarach i klasach. Więcej w zakładce wyroby tartaczne lub telefonicznie.


Dane teleadresowe

Tartak Postołów - Produkcja i Handel w Zakresie Przetwórstwa Drzewnego
Ulica: Postołów 34
Miejscowość Lesko
Kod pocztowy: 38-600
Powiat: sanocki i bieszczadzki
Telefon:

13 469 87 87

Telefon:

785 726 662


Lokalizacja