KATALOG FIRM

Klub Fitness CARDIOFIT + SIŁOWNIA

606 392 702
38-500 Sanok, ul. Mickiewicza 29 (Dom Turysty)

Klub Fitness CARDIOFIT i siłownia to nowa jakość w Sanoku, zapraszamy wszystkich, którzy marzą o świetnej kondycji i smukłej sylwetce, a przede wszystkim pragną poprawić swoje zdrowie. Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9.00 - 21.00, sobota 9.00 - 15.00.


Opis rozszerzony

KLUB FITNESS CARDIOFIT i SIŁOWNIA mieszczą się w Domu Turysty przy ulicy Mickiewicza 29 w Sanoku.
OD 01.03.2018 r. TRENUJESZ GODZINĘ DŁUŻEJ! poniedziałek - piątek 09.00 - 21.00 sobota 09.00 - 15:00
Zmieniliśmy godziny otwarcia. Teraz od poniedziałku do piątku otwarte do godz. 21:00. Klub Fitness CARDIOFIT i siłownia to nowa jakość w Sanoku, zapraszamy wszystkich, którzy marzą o świetnej kondycji, smukłej sylwetce a przede wszystkim pragną poprawić swoje zdrowie. Swoją ofertę kierujemy do każdego bez względu na wiek, płeć i warunki fizyczne. U nas znajdziecie nowoczesny sprzęt zarówno maszyny cardio i maszyny siłowe, kulturalna i miła obsługa, indywidualne podejście do każdego ćwiczącego, pomoc trenera personalnego w ćwiczeniach. Bardzo dobra lokalizacja, darmowy parking (pan parkingowy nie pobiera opłat od klubowiczów) i atrakcyjne ceny 50 zł karnet open, cały miesiąc ćwiczeń, wejściówki jednorazowe 10 zł, wejściówki dwuosobowe 15 zł.
KLUB FITNESS został tak stworzony, aby zapewnić komfort ćwiczącym, znajdują się u nas dwie strefy, mieszczące się w dwóch salach: – Strefa cardio - wyposażona w profesjonalne bieżnie, orbitreki, rowerki stacjonarne, wioślarze, steppery, scyzoryk - maszyna na mięśnie brzucha, ławeczki z modlitewnikiem i prasą na ćwiczenia nóg, drabinka z materacem, hantle dla kobiet od 1 kg do 10 kg. – Siłownia (wolne ciężary) - wyposażona w bramę na wolny ciężar, wyciąg górny i wyciąg dolny na wolny ciężar, suwnicę Smitha, modlitewniki, ławeczki, gryfy olimpijskie, około 1000 kg obciążeń, hantle od 12 do 30 kg. Osobnymi pomieszczeniami są łazienki osobne dla kobiet i osobne dla mężczyzn z prysznicami i szatnie dla kobiet i mężczyzn. Zapraszamy!
 
Klub Fitness Cardiofit

Lokalizacja