KATALOG FIRM

Klub Fitness CARDIOFIT + SIŁOWNIA

606 392 702
38-500 Sanok, ul. Mickiewicza 29 (Dom Turysty)

Klub Fitness CARDIOFIT i siłownia to nowa jakość w Sanoku, zapraszamy wszystkich, którzy marzą o świetnej kondycji i smukłej sylwetce, a przede wszystkim pragną poprawić swoje zdrowie. Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9.00 - 21.00, sobota 9.00 - 15.00.


Opis rozszerzony

KLUB FITNESS CARDIOFIT i SIŁOWNIA mieszczą się w Domu Turysty
przy ulicy Mickiewicza 29 w Sanoku


Zmieniliśmy godziny otwarcia. Teraz od poniedziałku do piątku otwarte do godz. 21:00
poniedziałek - piątek 09.00 - 21.00

sobota 09.00 - 15:00

Serdecznie zapraszamy do Klubu Fitness CARDIOFIT w godz. 9-14 osoby: 50+, 60+, 70+ na zajęcia rekreacyjne na maszynach kardio, które wspomagają pracę serca i chronią przed chorobami układu krążenia. Maszyny tego typu jak rowerek, orbitrek, bieżnia, stteper posiadają pomiar tętna. Zapewniamy opiekę personelu klubu.

Chcesz zadbać o zdrowie? Przyjdź już dziś!
W godz. 9-14 obowiązują zniżki karnetów miesięcznych już od 40 zł!Klub CARDIOFIT powiększył się o jedną salę - siłownię, na której znajduje się ATLAS 8-stanowiskowy, maszyna butterfly-na tzw. rozpiętki, maszyna hammer - wyciskanie na klatkę, ławka z gryfem i wolnymi ciężarami. Ponadto jest u nas worek bokserski. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy!
Klub Fitness CARDIOFIT i siłownia to nowa jakość w Sanoku, zapraszamy wszystkich, którzy marzą o świetnej kondycji, smukłej sylwetce a przede wszystkim pragną poprawić swoje zdrowie. Swoją ofertę kierujemy do każdego bez względu na wiek, płeć i warunki fizyczne. U nas znajdziecie nowoczesny sprzęt zarówno maszyny cardio i maszyny siłowe, kulturalna i miła obsługa, indywidualne podejście do każdego ćwiczącego, pomoc trenera personalnego w ćwiczeniach.

Bardzo dobra lokalizacja, darmowy parking (pan parkingowy nie pobiera opłat od klubowiczów) i atrakcyjne ceny 60 zł karnet open, cały miesiąc ćwiczeń, wejściówki jednorazowe 10 zł, wejściówki dwuosobowe 15 zł.

KLUB FITNESS został tak stworzony, aby zapewnić komfort ćwiczącym, znajdują się u nas dwie strefy, mieszczące się w dwóch salach:

Strefa cardio - wyposażona w profesjonalne bieżnie, orbitreki, rowerki stacjonarne, wioślarze, steppery, scyzoryk - maszyna na mięśnie brzucha, ławeczki z modlitewnikiem i prasą na ćwiczenia nóg, drabinka z materacem, hantle dla kobiet od 1 kg do 10 kg.

Siłownia (wolne ciężary) - wyposażona w bramę na wolny ciężar, wyciąg górny i wyciąg dolny na wolny ciężar, suwnicę Smitha, modlitewniki, ławeczki, gryfy olimpijskie, około 1000 kg obciążeń, hantle od 12 do 30 kg.

Osobnymi pomieszczeniami są łazienki osobne dla kobiet i osobne dla mężczyzn z prysznicami i szatnie dla kobiet i mężczyzn.

Zapraszamy!
 

Lokalizacja