Operator obrabiarek sterowanych numerycznie Frezer

#ID: 10045

Firma

  • KM Serwis zatrudni na stanowisko operator frezarki cnc
  • Zakres obowiązków :

    • Obsługa maszyn skrawających numerycznie sterowanych CNC,
    • Dobieranie odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania,
    • Właściwe mocowanie detali,
    • Odczyt rysunków technicznych.
    Oczekujemy :

    • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
    • Doświadczenie przy pracy z maszynami CNC (frezarki),
    • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
    • Sumienność i rzetelność,
    • Mile widziana umiejętność programowania maszyn CNC.

    Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system motywacyjny,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • perspektywę wieloletniej współpracy,

  • Cena: Do negocjacji