Działka budowlana Lesko Wola Postołowa 17,67 ar

Data dodania: 2020-04-14 07:54:37
#ID: 14572

Działka budowlana Lesko Wola Postołowa 17,67 ar

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 17,67 ar w Lesku, obręb Wola Postołowa. Teren objęty MPZP jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna rezydencjalna. W ofercie sprzedaży również sąsiednie działki o podobnej powierzchni i przeznaczeniu.

Teren płaski, suchy, niezadrzewiony, w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 40m x 44m. Dojazd drogą asfaltową. Dostępne media – gaz, prąd, wodociąg na posesji, kanalizacja na sąsiedniej działce.

 Atrakcyjna lokalizacja w cichej i pięknej widokowo dolinie Sanu, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Urokliwe miejsce do zamieszkania i aktywnego spędzania wolnego czasu korzystając z walorów otaczającej przyrody – wędkowania, kajakarstwa, wycieczek rowerowych i pieszych, narciarstwa zjazdowego i biegowego, szybownictwa i paralotniarstwa. Doskonała baza wypadowa w Bieszczady, Beskid Niski, Góry Słonne. W niedalekim sąsiedztwie infrastruktura miejska - centrum handlowe, stacja benzynowa, cukiernia, restauracja, basen, kościół, urzędy, szkoły, policja.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości. 

Joanna Skrzypińska

Agent ds. nieruchomości

tel. 502 477 701

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 W Naszej agencji:

 - Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,

- Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,

- Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,

- Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

 ZAPŁACISZ TYLKO WTEDY, KIEDY OKAŻEMY SIĘ SKUTECZNI!


Cena: 94000zł

Powołaj się na ogłoszenie z esanok.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Działki
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Działki


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie