Pomoc kuchenna - Praca w renomowanej gastronomii sezonowej

#ID: 15920

PRACA W BIESZCZADACH !
Praca sezonowa do października

Poszukuję osoby chętnej do pracy w renomowanej smażalni na stanowisko : Pomoc Kuchenna.

Oferujemy:

·         Umowę o pracę

·         Bardzo dobre warunki finansowe

·         Wyżywienie

·         Nocleg w miejscu wykonywania pracy

Oczekujemy:

·         Chęci do pracy

·         Samodzielność w organizowaniu prac

·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zadania:

·         Przygotowywanie zamówień

·         Utrzymywanie czystości w miejscu pracy oraz na terenie obiektu

·         Bieżące wspieranie zespołu

Osoby zainteresowane zachęcam do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 696 044 014

Gastronomia